Wymarzony Pies
PORADY TESTY

Zestawienie olejów łososia

Olej z łososia jest naturalnym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3. Zarówno u ludzi i u psów, organizm nie jest w stanie sam wytworzyć tych kwasów, dlatego muszą one zostać dostarczone razem z pożywieniem. Kwasy te pełnią wiele bardzo ważnych funkcji w organizmie – między innymi wspomagają pracę serca, układ krążenia, odpornościowy, nerwowy oraz trawienny, wpływają na procesy biochemiczne, uczestniczą w reakcjach immunologicznych oraz produkcji hormonów, nadają elastyczność ścianom komórek, wpływają na kondycję skóry oraz mają działanie przeciwzapalne.

Obecnie dieta naszych psów (podobnie jak nasza) przepełniona jest kwasami omega-6, które oprócz tego, że mają istotny wpływ na funkcjonowanie organizmu, wspomagają również rozwój procesów zapalnych, pomagają gromadzić tłuszcz, prowadzą do zagęszczenia krzepnięcia krwi oraz mogą wywoływać reakcje alergiczne. Omega-6 pochodzą głównie z ziarn zbóż, olejów roślinnych, a także z mięsa zwierząt hodowlanych, karmionych paszami bogatymi w te kwasy. Kwasy omega-3 przeciwdziałają kwasom omega-6, dzięki czemu zapobiegają one ich szkodliwemu działaniu i hamują rozwój stanów zapalnych. Dlatego bardzo ważne jest zachowanie w diecie odpowiednich proporcji pomiędzy kwasami omega-6 a omega-3.

Idealny stosunek omega-6 do omega-3 to 1:1, a jego dopuszczalna wartość dla prawidłowego funkcjonowania organizmu to 4:1. W dużej części suchych karm przeznaczonych dla psów, zwłaszcza tych w których składzie dominują zboża, stosunek ten jest dużo wyższy (nawet 20:1). Żeby zniwelować znaczącą przewagę omega-6, warto dodatkowo suplementować omega-3, których najlepszym źródłem jest właśnie olej z łososia.

Szczególne zapotrzebowanie na kwasy omega-3 mają szczenięta, suki w ciąży, psy w trakcie rekonwalescencji oraz cierpiące na przewlekłe choroby. U zdrowych, dorosłych psów objawami braku omega-3 mogą być między innymi wypadanie sierści, łuszczenie się skóry, swędzenie, łamanie się pazurów czy bóle stawów.

Jeśli uważasz, że Twojemu psu brakuje kwasów omega-3, w pierwszej kolejności zawsze przyjrzyj się jego diecie i sprawdź, czy na pewno jest ona odpowiednia. Im dieta jest bardziej zbliżona do naturalnej, im więcej w niej dobrych i pełnowartościowych składników, tym mniejsze powinno być zapotrzebowanie na dodatkowe suplementacje. Ja sama bardzo starannie dobieram karmy, które podaję Lexi i staram się, aby były najlepszej jakości, mimo to zdecydowałam się podawać jej również olej z łososia, jako dodatkowo źródło omega-3.

Niestety z olejem z łososia, nie jest wcale tak łatwo i kupno pierwszego lepszego oleju ze sklepowej półki, wcale nie jest najlepszym pomysłem. Dlaczego decydując się na podawanie psu oleju z łososia, warto sięgnąć po ten najlepszy? Już śpieszę z wyjaśnieniem i podpowiadam jak wybrać olej, który warto kupić.

Na co zwrócić uwagę wybierając olej z łososia. 

Pochodzenie łososia

Bardzo ważne jest z jakiego łososia pochodzi nasz olej. Może obiło się Wam o uszy, żeby jak ognia unikać kupna łososi hodowlanych. Hodowlane łososie norweskie są obecnie jednymi z najbardziej niezdrowych ryb jakie możemy dostać w naszych sklepach. Pomijając same warunki hodowli, które są absolutnie karygodne, łososie te karmione są odpadami zwierzęcymi, antybiotykami, barwnikami (stąd charakterystyczny pomarańczowy kolor) oraz całą masą innej chemii. Wiele z tych łososi jest chorych, pokaleczonych, cierpi na różne mutacje oraz nowotwory! I właśnie takie ryby trafiają na nasze talerze oraz do misek naszych psów.

Dlatego najlepiej wybierać zarówno mięso, jak i olej z dzikiego łososia atlantyckiego lub dzikiego łososia z Alaski. Są one najzdrowsze, najbogatsze w cenne kwasy tłuszczowe, witaminy i składniki odżywcze. Te łososie wybieraj zarówno dla siebie jak i dla swojego pupila.

Skład 

Dobry olej z łososia powinien być w 100% czysty i nie posiadać dodatków żadnych innych olejów, ekstraktów czy konserwantów.

Wybierając olej z łososia powinniśmy również zwrócić uwagę na ogólną zawartość kwasów omega-3 oraz na zawartość kwasów DHA i EPA. DHA i EPA są jednymi z kwasów należących do omega-3. Pełnią one wiele ważnych funkcji w organizmach psów, między innymi poprawiają funkcjonowanie mózgu i wzroku. Im zawartość tych kwasów jest wyższa, tym bardziej wartościowy jest olej.

Sposób produkcji 

Ważne jest, aby olej z łososia był pozyskiwany bez użycia wysokiej temperatury, która powoduje zniszczenie nienasyconych kwasów tłuszczowych. W procesie produkcji olej najpierw jest wyciskany z ryb, następnie jest koncentrowany, po czym podlega destylacji. Destylacja podwyższa zawartość kwasów EPA i DHA w oleju oraz pozbawia go szkodliwych substancji, takich jak metale ciężkie. Jednak, aby destylacja przyniosła pożądane efekty, powinna zostać przeprowadzona w odpowiedni sposób, a olej następnie powinien zostać przebadany. Dlatego powinniśmy unikać olejów, których producent nie podaje informacji dotyczących jego produkcji.

Opakowanie i świeżość

Nieotwierany olej z łososia powinien być przechowywany w ciemnym miejscu i w pokojowej temperaturze. Promienie słoneczne powodują degradację nienasyconych kwasów tłuszczowych, przez co olej traci swoje wartości. Dlatego najlepiej wybierać oleje w nieprzepuszczających lub ograniczających dostęp światła butelkach.

Otwarty olej z łososia powinno się trzymać w chłodnym i ciemnym miejscu oraz spożyć maksymalnie do 8 tygodni po otwarciu. Najlepszym miejscem będzie lodówka. Olej powinien również mieć ograniczony dostęp do powietrza, które przyspiesza jego psucie się. Najlepsze będą, więc butelki z dozownikami lub pompkami.

Zdecydowanie nie sięgajcie po oleje w przeźroczystych butlach ze sklepowej półki. Taki olej nie tylko nie ma już żadnych wartości (cenne nienasycone kwasy tłuszczowe już dawno uległy degradacji, a to przecież właśnie o nie chodzi!), ale również może okazać się szkodliwy dla Twojego psa i zamiast hamować stany zapalne, jeszcze bardziej je wzmagać.

Wybierając olej z łososia wybieraj również opakowania o odpowiedniej wielkości dla Twojego psa, tak aby zdążyć zużyć olej przed upływem wspomnianych 8 tygodni po otwarciu. Nie kupuj oleju na zapas. Zawsze sprawdź datę ważności oleju i wybierz ten, który ma najdłuższą datę. A kiedy już używasz oleju z łososia, zwracaj uwagę na jego kolor i zapach, aby uniknąć podawania psu zjełczałego i zepsutego oleju.

Kolor i zapach

Ciemnopomarańczowy kolor oleju z łososia pochodzi od barwników i zanieczyszczeń, którymi były karmione hodowlane ryby i takiego oleju powinniśmy unikać. Pomarańczowy kolor może również pochodzić ze skorupiaków, którymi odżywiały się wolnożyjące łososie, natomiast jest to bardzo jasny odcień pomarańczowego lub nawet ciemnożółty. Dobry olej będzie miał zatem kolor między jasnożółtym i jasnopomarańczowym.

Zapach oleju z łososia powinien być lekko rybi, ale przyjemny i niezbyt intensywny. Powinien pachnieć świeżo. Jeśli po otworzeniu oleju wyczuwamy zjełczały zapach, najlepiej od razu zwrócić olej, ponieważ jest już zepsuty.

Poniżej przedstawiamy zestawienie 6 popularnych olejów z łososia

Atlantic Salmon Oil od Pokusy

Pochodzenie łososia: dziki atlantycki +
Zawartość kwasów Omega: Omega 3 – 29,1% Omega 6 – 8,7% Omega 9 – 25,2% +
Zawartość kwasów EPA i DHA: EPA – 9,5% DHA – 13% +
Zawartość metali ciężkich i dioksyn: zgodne z normami UE +
Kolor: jasnożółty
Opakowanie: nieprzepuszczające światła, z pompką +
Pojemność: 300ml +
Dawkowanie: 0,5g na 1kg m.c. / 24h
Data ważności od otwarcia: do 60 dni, przechowywać w lodówce
Certyfikaty: Human Grade +
Cena: około 55zł

Essential The Omega 3 Oil

Pochodzenie łososia: norweski –
Zawartość kwasów Omega: brak informacji –
Zawartość kwasów EPA i DHA: brak informacji –
Zawartość metali ciężkich i dioksyn: 
Kolor: pomarańczowy
Opakowanie: przeźroczyste –
Pojemność: 1l –
Dawkowanie: 5ml na 10kg m.c.
Data ważności od otwarcia: 3 miesiące
Certyfikaty: brak
Cena: około 65zł 6,50zł za 100ml

Grizzly Salmon Oil

Pochodzenie łososia: dziki z Alaski +
Zawartość kwasów Omega: Omega 3 – 29% Omega 6 – 3% Omega 9 – brak informacji +
Zawartość kwasów EPA i DHA: EPA – 9% DHA – 12% +
Zawartość metali ciężkich i dioksyn: brak informacji –
Kolor: pomarańczowy
Opakowanie: nieprzepuszczające światła, z pompką +
Pojemność: 125ml 250ml 500ml 1000ml 2000ml +
Dawkowanie: podana jest ilość naciśnieć dozownika w zależności od wagi psa, bez informacji o pojemności jednej porcji
Data ważności od otwarcia: 3 miesiące przechowywać w lodówce
Certyfikaty: brak
Cena: od 30zł za 125ml do 190zł za 2000ml

Brit Care Salmon Oil

Pochodzenie łososia: hodowlany –
Zawartość kwasów Omega: brak informacji –
Zawartość kwasów EPA i DHA: brak informacji –
Zawartość metali ciężkich i dioksyn: brak informacji –
Kolor: pomarańczowy
Opakowanie: nieprzepuszczające światła, z pompką +
Pojemność: 250ml 500ml 1000ml +
Dawkowanie: < 12kg – 4ml/dziennie 12-24kg – 8ml/dziennie 24-48 kg – 12ml/dziennie > 48kg – 16 ml/dziennie
Data ważności od otwarcia: brak informacji
Certyfikaty: brak
Cena: od około 25zł za 500ml do około 250ml około 25zł 500ml około 30zł  1000ml około 40-50zł

Olej z dzikiego łososia Lunderland

Pochodzenie łososia: dziki z Alaski +
Zawartość kwasów Omega: Omega 3 – 23-34% Omega 6 i 9- brak informacji –
Zawartość kwasów EPA i DHA: EPA – 9-14% DHA – 8-12% +
Zawartość metali ciężkich i dioksyn: arsen <0,1mg/kg kadm <0,1mg/kg ołów <0,1mg/kg rtęć <0,1mg/kg suma dioksyn < 3pg/g +
Kolor: ciemnożółty
Opakowanie: ciemne szklane +
Pojemność: 90ml 250ml 500ml +
Dawkowanie: < 20kg – 1/2 łyżeczki 20-40 kg – 1 łyżeczki > 40kg – 2 łyżeczki > 60kg – 3 łyżeczki
Data ważności od otwarcia: 8-12 tygodni, przechowywać w lodówce
Certyfikaty: brak
Cena: 90ml około 20zł  250ml około 40zł  500ml około 65zł

Olej Omega 3 Lunderland

Pochodzenie łososia: łosoś hodowlany i dzikie łososiowate ryby –
Zawartość kwasów Omega: Omega 3 – 20-24% Omega 6 – 1,08% 9- brak informacji +
Zawartość kwasów EPA i DHA: EPA – 10,98% DHA – 11,91% +
Zawartość metali ciężkich i dioksyn: arsen <0,04mg/kg ołów <0,02mg/kg kadm <0,01mg/kg rtęć <0,01mg/kg suma dioksyn 0273pg/g +
Kolor: jasnożółty
Opakowanie: ciemne szklane +
Pojemność: 90ml 500ml +
Dawkowanie: < 20kg – 1/2 łyżeczki 20-40 kg – 1 łyżeczki > 40kg – 2 łyżeczki > 60kg – 1 łyżka
Data ważności od otwarcia: 8-12 tygodni, przechowywać w lodówce
Certyfikaty: brak
Cena: 90ml około 18zł 500ml około 55zł

SOS Olej z łososia Fish4Dogs

Pochodzenie łososia: norweski –
Zawartość kwasów Omega: Omega 3 – 26,74% Omega 6 – 9,46% Omega 9 – 6,23% +
Zawartość kwasów EPA i DHA: EPA – 6,31% DHA 10,23%
Zawartość metali ciężkich: brak informacji –
Kolor: pomarańczowy
Opakowanie: ciemne plastikowe, z dozownikiem +
Pojemność: 100ml 500ml 3l +
Dawkowanie: pies mały – do 1 łyżeczki pies średni – do 2 łyżeczek pies duży do 3 łyżeczek
Data ważności od otwarcia: brak informacji
Certyfikaty: brak
Cena: 100ml około 20zł 500ml około 70zł 3l około 315zł

Nasz wybór

My zdecydowanie postawiłyśmy na olej z łososia Atlantic Salmon Oil od Pokusy. Produkowany jest on z dzikich łososi atlantyckich, ma wysoką zawartość kwasów omega-3, EPA i DHA oraz posiada badania pod kątem zawartości metali ciężkich oraz certyfikat HumanGrade, co oznacza, że może być również spożywany przez ludzi. Butelka chroniąca olej przed światłem i powietrzem, daje pewność, że olej jest świeży. Pojemność 300ml pozwoli nam zużyć cały olej przed upływem 60 dni od otwarcia. Znamy i używamy również innych produktów Pokusy, które naszym zdaniem są najwyższej jakości, co jest kolejnym powodem, dlaczego postawiłyśmy właśnie na ten olej.

Lexi od pierwszego momentu oszalała na jego punkcie i po każdym użyciu dokładnie wylizuje pompkę butelki. Dostaje również odrobinę oleju do past, którymi wypełniam jej konga. Wyjada je dużo chętniej niż wcześniej. Dużym zaskoczeniem był dla mnie zapach oleju. Kiedyś używałyśmy już oleju z łososia bardzo wątpliwej jakości i przy każdej aplikacji z butelki wydobywał się okropny rybi zapach. Olej od Pokusy pachnie bardzo delikatnie, świeżo i apetycznie. Gdyby nie to, że Lexi tak dokładnie wylizuje butelkę po oleju, chyba sama zaczęłabym go używać.

Daj nam znać, co o tym myślisz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WSPÓŁPRACUJEMY Z

  • 💥CAPSY💥

Winnie dziś po raz pierwszy spróbował nowych Capsów od @lata_kita ! 🐶🐾 Te smakołyki to treningowa wersja klasycznej kity, w nieco nowej, innej formie. 🤩🐕 Od pewnego czasu miałyśmy okazje testować je podczas naszych szkoleń i dziś przychodzimy do Was z małym podsumowaniem naszych wrażeń! 🐕🌈🍪 

💥 SKŁAD - Dokładnie ten sam co tradycyjnej Lata Kity, tzn. mięso wołowe lub indycze z wybranym dodatkiem roślinnym. Żadnych zbóż, konserwantów czy innych niepotrzebnych składników.  Najlepsze co psi brzuszek może dostać! 

💥 SMAK - reakcja psów mówi sama za siebie - pyszne! Psiaki szaleją za capsami, dzięki czeku świetnie sprawdzają się one jako nagroda w czasie szkolenia psa! 

💥 FORMA - capsy to nowa odsłona tradycyjnych pasków Lata Kity, tym razem w mniejszych kawałkach. Są one wygodne do podania, nie musimy (choć wziąć możemy) łamać pasków na mniejsze kawałki, tylko od razu wyciągamy gotowy do podania przysmak. Świetnie sprawdzają się w czasie treningów i spacerów! 

💥 OPAKOWANIE - małe, poręczne i wygodne. Łatwo się je otwiera i można ponownie zamknąć, dzięki czemu capsy się nie wysypią i pozostaną świeże. Ta forma świetnie sprawdza się w czasie treningów, spacerów czy wyjazdów. 

My i nasze psiaki już pokochaliśmy capsy i coś czuję, że na stałe trafia do naszego psiego plecaka! 🐕🎒Czy chcielibyście także zobaczyć je w szkolnym sklepiku? 😉

#latakita #przysmaki #przysmakidlapsów #psieprzysmaki #smakołyki #jedzeniedlapsa #psieakcesoria #psiezakupy #zdrowyprzysmak #zdrowejedzenie #capsy #pieski #pieskieżycie #dlapsów #psiegadżety #szafapsiary #pies
  • Jak Wam minął weekend? 🐕🌈 Kto już odczytał nasz sierpniowy newsletter, 💌 ten wie, że polecałyśmy w nim strony i grupy zbierające psiolubne noclegi, restauracje i miejsca na spacery! 🐕🌳🌿 I tak wczoraj korzystając z pięknej pogody i całkowicie wolnego dnia, na jednej z tych grup znalazłyśmy super miejsce na spacer z psem (jak się okazało dość popularne) - okolice ujścia rzeki Liwiec do Bugu w Kamieńczyku. 🥰 Słońce, łąki i woda - czyli wszystko czego pieskom do szczęścia potrzeba! 🐕❤️🐾 

A Wam jak minął weekend? ☺️🤸🏼‍♀️ 
Ps. A kto jeszcze chce dołączyć do naszego newslettera i co miesiąc dostawać od nas psiarską wiadomość, link znajdzie w naszym bio! 😉💌🐾 
#niedziela #takaniedziela #spacerek #lato #wakacje #wakacje2020 #wakacjewpolsce #wakacjezpsem #spacerzpsem #natura #łąka #nadrzeką #rzeka #relaksik #zawszezpsem #pieskiezycie #bug #aktywnaniedziela #aktywnypies #wedrowkizpsem
  • Jakie hobby ma Twój pies? 🐶❤️ 

Nasze psy mają różne pasje i predyspozycje. 🐕💪🏻 Bardzo często przyczyną frustracji w trakcie treningów, nie jest to, że pies nie jest w stanie się czegoś nauczyć, tylko to że tego nie lubi! 👎🏻😤 Dlatego zawsze psia aktywność powinna być dobrana do możliwości i preferencji nasze psa. 🤩🐾 

Kiedy zaczynałam swoją przygodę szkoleniową z Lexi postawiłam na posłuszeństwo. 🐕🏅Uczyłam Lexi chodzenia przy nodze, zmiany pozycji i zostawania w miejscu. 🖐🏻👈🏻 Nie szło nam W OGÓLE! ❌ Lexi uczyła się tych zachowań, ale to nie było to, coś „nie klikało”, a z treningów rally-o wracałam zła i niezadowolona. 😠 Lexi najpewniej też. Żadnej z nas wspólna praca nie sprawiała przyjemności. 😐 W naturze mojego terriera nie leżało siedzenie w miejscu i pozostawanie blisko mnie. I BYŁO TO OK! 🤩❤️ Wtedy też postawiłyśmy na inny sport, dziś myślę, że skrojony na miarę potrzeb mojego psa - łączący w sobie aktywność fizyczną i stymulację umysłową💪🏻🧠 oraz naukę wzajemnej komunikacji i dużą swobodę. ↔️🤸🏼‍♀️ Agility odmieniło nasze życie, także to codzienne, ponieważ regularne treningi dają nam możliwość zaspokojenia naturalnych potrzeb i popędów Lexi. ⚡️Dlatego właśnie psia aktywność jest tak ważna w psim życiu, a jeszcze ważniejsze jest to, aby została ona dobrana do naszego psa! 🐕💪🏻❤️

Są psy, które kochają posłuszeństwo, rally-o czy obi. Są psy których pasją jest tropienie czy nosework. Dla innych ulubioną aktywnością będzie frisbee czy agility. Nie dowiesz się co tak na prawdę lubi Twój pies, dopóki tego nie spróbujesz! 💪🏻🐾 

A na koniec mamy dla Was wyzwanie! 🌈 Został nam jeszcze cały miesiąc wakacji, dla wielu z nas miesiąc większego luzu, odpoczynku, urlopów, kiedy dni są jeszcze dłuższe! 😉 Spróbuj w sierpniu czegoś nowego ze swoim psem! 💥🔥 Zapisz się na trening, znajdź pomysł na aktywność w internecie czy poproś o pomoc kogoś z facebookowe grupy! Nie ma znaczenia jak zaczniesz, ważne, że to zrobisz! 🤩🐕💪🏻 
I koniecznie daj nam znać jak Wam się podobało! 👇🏻❤️ POWODZENIA! 

#aktywnypies #wymarzonypies #treningzpsem #psiesporty #wakacjezpsem #wakacyjnewyzwanie #wyzwanie #sierpień #wakacje #wakacjezpsem #piesnaurlopie #psiesprawy
  • Cześć! 👋 Tu Julka! 🙃

Pewnie już mnie gdzieś widzieliście i może nawet czytaliście moje posty, które od czasu do czasu się tu pojawiają. 📝🐾 Dziś powiem Wam trochę więcej o sobie, chociaż muszę przyznać, że nie jest to łatwe. 🙊

Jestem częścią Wymarzonego psa już prawie dwa lata. 🐕✨ Rozmowa o pracę z Basią była jedyną w moim życiu, na której się nie stresowałam - gadałyśmy w końcu o pieskach 🦮💞 i od razu złapałyśmy wspólny język! 🌈💫

🔸 Ludzie mówią, ze mam tendencje do rozgadywania się, a ja po prostu lubię szczegółowo przedstawiać swoje myśli. 😅💡

🔸 Od małego otaczają mnie zwierzęta. 🐶🌀 Miałam w życiu już kundelka, owczarka niemieckiego i westie, ale to mój obecny pies - Gaja, zasłużył na miano mojego „wymarzonego psa”. 💘 Jako mała dziewczynka wychowywałam się też z kotami, 🐈🐈 a jako nieco starsza dziewczyna przez kilka lat jeździłam konno. 🐎

🔸 W mojej pracy najbadziej lubię (kolejność nieprzypadkowa): kontakt z ludźmi, 🙋‍♀️ pracę z psim umysłem 🧠 oraz to, że mogę do niej przychodzić w legginsach i trampkach! 😜👟

🔸 Miałam być grafikiem komputerowym, 🖌💻 ale porzuciłam tę drogę na rzecz Psychologii Zwierząt - i to była najlepsza decyzja mojego życia! 🐶🎓

🔸 Moim największym marzeniem jest zamieszkać w domku na wsi, mieć pełno zwierząt i oczywiście stadko psów! 🏡🐕🐕🐕

🔸 Mimo, ze swoją przygodę z psami zaczynałam od pracy węchowej, dziś największą frajdę sprawiają mi treningi posłuszeństwa.🏅💪🏻 Moją ulubioną metodą uzyskiwania zachowań jest kształtowanie, a największa satysfakcję sprawia mi praca z psami reaktywnymi.💥

To tyle, ten post pisałam ja! 🤩 Cieszę się, że mam możliwość pracy z tak fantastycznymi ludźmi i ich psami! 😉

Fot. Karolina Mazur @km_dogphotos 
#trenerpsow #szkoleniepsow #poznajmysie #czesc #kobiecybiznes #kobietywbiznesie #dziewczynyrządzą #pieskiezycie #zyciepsiarza #psiara #zawszezpsem #kochampsy #pieskiezycie #spelniamymarzenia #najlepszapracanaświecie
  • Znacie ten stan, kiedy Wasz psiak robi coś niedozwolonego i udaje, że nie wie o co chodzi? 🤷🏼‍♀️❓ Na przykład cichaczem wskoczy na łóżko albo dorwie coś z trawnika i niesie to w pysku, udając świętoszka? 👀🙊 Jak myślicie, czy nasze psy rzeczywiście są zdolne do takich „oszustw”? 🤫😉

#zwierzakikfs #instawtorek_kfs #kobiecafotoszkoła #pieswposcieli #piesnałóżku #piesnałożezawszemoże #psirelax #grzecznypies #pokryjomu #mnietuniema
  • 💥📣 NOWA LOKALIZACJA SZKOLEŃ 📣💥

🌴🌈⭐️ Słyszałyśmy, że na 👉Pradze Południe👈 jest mnóstwo wymarzonych psiaków, 🐕🤩 musimy to jednak sprawdzić osobiście 🔍 i dlatego już w sierpniu zawitamy do 📍Parku Skaryszewskiego z naszym kursem z posłuszeństwa! 🐶🏅

Na Wasze prośby już teraz tworzymy także nową grupę na 📍Ochocie! 🙋‍♀️🐕💪

🔸 PARK SKARYSZEWSKI
• ZAJĘCIA W PONIEDZIAŁKI ➡️ START 10 SIERPNIA o 18.00
– zajęcia poprzedzone webinarem teoretycznym

🔸 AL. KRAKOWSKA 279
• ZAJĘCIA W SOBOTY ➡️ START 8 SIERPNIA o 12.00
– zajęcia poprzedzone webinarem teoretycznym

Link do szczegółów oraz zapisów znajdziecie w naszym bio! 

A terminy pozostałych kursów w sierpniu, 🐶🎓 ogłosimy juz w najbliższą sobotę! 🎉🙃 STAY TUNED! 

Zapraszamy także do kontaktu:
☎️ 605611899
📧 wymarzonypies@gmail.com

#szkoleniepsow #szkoladlapsow #pieswwarszawie #warszawa #latowmiescie #pragapoludnie #parkskaryszewski #aktywnypies #saskakepa #praskipiesek #warszawskipies
  • Co dwa owczarki, to nie jeden! 🐶🐶 Fredzio i Luna przyjechali do nas na szkolenie z Mazur! 🐕💪🏻 Uwielbiam pracować z rodzeństwem i móc obserwować zarówno podobieństwa, jak i już teraz dobrze widoczne różnice między psiakami! 🔍🐾 #owczarekniemiecki #owczarekniemieckidługowłosy #szczeniak #szczeniaki #pieskidwa #owczarkowelove #pieszmazur #szkoleniepsow #treningzpsem #rodzeństwo #rodzenstwoidealne #bratisiostra #fredzio #luna
  • Cześć! 👋 To ja, Basia. 

Rzadko się Wam pokazuję, bo nie lubię stać w pierwszym rzędzie, 🙈 ale chyba najwyższa pora to zmienić! 😉🤩

To właśnie w mojej głowie zrodził się kiedyś pomysł miejsca dla psów i psich opiekunów, gdzie wspólnie będą mogli spełniać swoje marzenia. 🐕✨ I tak powstał Wymarzony pies... ale tę część historii juz znacie, a dziś chcę żebyście lepiej poznali mnie! 🙋‍♀️

🔸 Zawsze byłam nieśmiała i nie lubiłam się wychylać z szeregu, sama siebie więc codziennie zaskakuję tym, jak świetnie odnajduję się w prowadzeniu własnej firmy i zarządzaniu naszą wymarzoną ekipą! 🧐💪

🔸 Jako dziecko marzyłam o tym, aby zostać paleontologiem i badać dinozaury. 🦖🦕 A że spełnianie marzeń jest moją pasją, to pewnego dnia zostałam magistrem paleontologii. 📜🎓 Jakoś tak później wyszło, że z dinozaurów, przebranżowiłam się na psy. 🐕😉

🔸 Uwielbiam podróże i poznawanie życia ludzi w innych zakątkach świata. 🗺✈️ Swój kawałek raju odkryłam w Tajlandii, a w najbliższym otoczeniu szczególnie bliska mojemu sercu jest Puszcza Białowieska. 🌳🌲 W tych dwóch tak skrajnie różnych miejscach, czuję się jak w domu! 💕🏡

🔸 Codziennie mogłabym jeść pizzę! 🍕🍕🍕 (Chociaż umówmy się.. kto by nie mógł!)

🔸 Marzę o tym, aby psi opiekunowie dobrze rozumieli potrzeby i komunikację swoich psów. 👩↔️🐶 Codziennie po trochu spełniam to marzenie, zmieniając rzeczywistość psio-ludzkich rodzin w naszej szkole! 🐾

Ten post pisałam ja, tak jak większość postów na naszych profilach! 📝 Cieszę się, że mam możliwość uczestniczyć w życiu Was i Waszych psiaków, czy to w czasie szkoleń i konsultacji, czy po prostu czasami na ekranie Waszego telefonu! 😉🥰

Miłego środowego spaceru! 
✌️❤️

Fot. Karolina Mazur @km_dogphotos 

#czesc #poznajciemnie #omnie #trenerpsow #marzycielka #opiekunpsów #psiara #psiamatka #psiamatkawariatka #zawszezpsem #kobietaniezalezna #kobiecebiznesy #kobietawbiznesie #kobiecybiznes