Wymarzony Pies

O nas i o naszej szkole

Wymarzony pies to szkoła dla psów stworzona z myślą psich opiekunach, którzy chcą zyskać nowe umiejętności przydatne w codziennym życiu z psem, budować wzajemną relację opartą na zaufaniu i komunikacji oraz aktywnie spędzić czas ze swoim pupilem. Znajdziesz u nas kursy grupowe, zajęcia indywidualne oraz treningi psich sportów.

Nasza historia

Szkoła dla psów Wymarzony pies powstała na początku 2018 roku, jednak jej pomysł i idea zrodziły się dużo wcześniej, kiedy to w 2014 roku Basia – początkująca trener i petsitter, założyła blog o tej samej nazwie. Za jego pośrednictwem chciała dzielić się z innymi opiekunami psów swoją wiedzą i zdobywanym doświadczeniem z zakresu opieki i wychowania psiaków. Nazwa naszej szkoły Wymarzony pies, zawsze miała dla Basi podwójne znaczenie. Z jednej strony oznaczał Lexi, suczkę Parosn Russell Terrier, o której długo marzyła i która okazała się być spełnieniem tych marzeń. To właśnie Lexi możecie zobaczyć w logo naszej szkoły. Z drugiej strony Wymarzony pies to dążenie do wychowania psiaka o jakim każdy marzy – co jak się okazało z biegiem czasu, skupia się przede wszystkim na zostaniu wymarzonym opiekunem dla swojego psa!

Zarówno w naszej historii jak i obecnej komunikacji dużo usłyszycie o spełnianiu marzeń. Wierzymy, że dzięki naszej pracy nie tylko spełniamy własne marzenia, ale także pomagamy je spełniać wielu psim opiekunom, którzy chcą szczęśliwie żyć ze swoim pupilem!

Wymarzony pies to szkoła dla psów stworzona z myślą psich opiekunach, którzy chcą zyskać nowe umiejętności przydatne w codziennym życiu z psem, budować wzajemną relację opartą na zaufaniu i komunikacji oraz aktywnie spędzić czas ze swoim pupilem.

Poznaj naszych trenerów

BASIA NIEŚCIORUK szkolenia • konsultacje • spacery • blog

Basia jest absolwentką Psychologii Zwierząt w ICRAHB. W 2014 roku ukończyła kurs Dog Trainer w CEK ZUZIK, a w 2018 roku kurs instruktora Noseworku. Swoją wiedzę z zakresu behawioru i szkolenia psów poszerza na rozmaitych seminariach, kursach oraz konferencjach naukowych. Pracując w sklepie zoologicznym Pet Station, zdobyła wiedzę z dziedziny żywienia oraz pielęgnacji psów. Od 2016 roku pracuje jako petsitter, codziennie opiekuje się psiakami w Warszawie. Jest także członkiem Fundacji Ludzie dla Zwierząt ANIWEL.  Od 2018 roku prowadzi własną szkołę Wymarzony pies, w której prowadzi kursy Noseworku oraz szkolenia i szkolenia indywidualne.

WYMARZONY PIES dla Basi to dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z psimi opiekunami. Wymarzony pies to nie pies idealny, lecz taki z którym codziennie można spełniać marzenia, współpracować i budować wzajemną relację. To także Lexi, której pojawienie się było i jest spełnieniem marzeń.

MAGDA KWAŚNIEWSKA szkolenia

Magda jest absolwentką Zootechniki na SGGW w Warszawie. Od 2006 roku zdobywa wiedzę i umiejętności na kursach oraz seminariach dotyczących zachowania i szkolenia psów. Od 2014 roku związana jest z Rally-o jako zawodniczka oraz trener. Ze swoimi psami – Chewiem i Akim, zaliczyła PT1, championat rally, a obecnie szykuje się oficjalnego startu w Obedience. Od 2018 roku jest także instruktorem fitnessu dla psów – Fitpaws. Przeszła kurs pierwszej pomocy przedmedycznej dla zwierząt towarzyszących organizowany przez Fundację Aniwel. W naszej szkole prowadzi zajęcia Psiego przedszkola, Posłuszeństwa, Rally-o oraz Fitpaws.

WYMARZONY PIES to dla Magdy możliwość dzielenia się swoją pasją z innymi. To poznawanie wspaniałych psów i ich właścicieli oraz poszukiwanie i dopasowywanie metod do niezliczonych charakterów i osobowości. Wymarzony pies to stabilny i spokojny, a jednocześnie radosny oraz chętny do współpracy członek rodziny.

JULIA SKALSKA szkolenia • spacery • blog

Julia jest absolwentką Psychologii Zwierząt w ICRAHB. Ukończyła także kurs kynoedukatorski oraz kurs trenerskim w szkole Wojtków Szkolenia. Asystowała w trakcie szkoleń tropienia użytkowego, treningów noseworku oraz szkoleń z podstaw posłuszeństwa. Codziennie stara się pogłębiać swoją wiedzę na temat psiego umysłu oraz psich zachowań. Z Wymarzonym psem związana jest jako petsitter oraz trener. Prowadzi zajęcia Psiego przedszkola, Posłuszeństwa, indywidualny kurs Przywołania oraz kursy Aktywny pies i Aktywna psia głowa.

WYMARZONY PIES dla Julii to możliwość pracy z psami i ludźmi oraz dbanie o relacje na linni pies – człowiek, rozwijanie psiego umysłu oraz zarażenie ludzi pasja i wiedzą ma temat psów. Wymarzony pies to także jej kundelka Gaja, z którą wspólnie spełniają swoje marzenia o treningach Obedience.

Nasze szkolenia

W naszej pracy z psami i psimi opiekunami, szczególnie duży nacisk kładziemy na właściwą komunikację oraz zaspokojenie wszystkich psich potrzeb. Wierzymy, że dzięki wprowadzeniu w psie życie rozmaitych aktywności oraz treningu bazującego na pozytywnych metodach pracy, jesteśmy w stanie osiągnąć najlepsze efekty szkoleniowe. Szczęśliwy pies, to szczęśliwy opiekun.
Podczas naszych szkoleń dowiesz się, jak prawidłowo budować relacje ze swoim psem, jak odpowiednio motywować go do pracy oraz jak skutecznie się z nim komunikować. Wspólnie nauczycie się podstawowych umiejętności przydatnych podczas życia w mieście, a także poznacie tajniki rozmaitych psich sportów, które następnie będziecie mogli wpleść w swoje codzienne spacery oraz czas spędzony w domu.

Podczas naszych szkoleń dowiesz się, jak prawidłowo budować relacje ze swoim psem, jak odpowiednio motywować go do wspólnej pracy oraz jak skutecznie się z nim komunikować.

Terapia behawioralna

Współpracując z behawiorystami pomagamy w rozwiązywaniu problematycznych zachowań psów. Nasz program terapii behawioralnej łączy w sobie elementy szkolenia oraz pracy behawiorysty, aby psi opiekunowie jak najskuteczniej mogli wprowadzić proponowane przez nas metody w swoje codzienne życie z psem. W czasie naszych konsultacji szeroko patrzymy na życie psa i próbujemy znaleźć rzeczywiste podłoże problemów, które wpływają na komfort i jakość życia jego i jego opiekunów.

Opiekunowie psów otrzymują od nas szerokie wsparcie, aby pod okiem doświadczonych osób, móc wprowadzić zmiany oraz odpowiednie techniki szkoleniowe w życie swojego psa. Dzięki zaspokojeniu wszystkich psich potrzeb, zapewnieniu psu poczucia bezpieczeństwa i stabilności, a także zbudowaniu prawdziwego zaufania pomiędzy nim a jego opiekunem, jesteśmy w stanie osiągnąć najlepsze efekty.

Nasze konsultacje prowadzi

ANNA SZMIT konsultacje • spacery

Ania jest absolwentką studiów podyplomowych „Pies w społeczeństwie – hodowla i zachowanie” na SGGW oraz dyplomowanym behawiorystą – zoopsychologiem EthoPlanet. Przeszła kurs pierwszej pomocy przedmedycznej dla zwierząt. Bierze udział w licznych seminariach i warsztatach dotyczących zachowania zwierząt, emocji i budowania relacji. Jako behawiorysta oraz petsitter pracuje ze zwierzętami z zaburzeniami behawioralnymi. Udziela się w schroniskach i fundacjach oraz promuje aktywne spędzanie czasu z psem, a ze swoim adoptowanym Nilsonem uprawia canicross i dogtrekking. Z Wymarzonym psem związana jest jako petsitter oraz behawiorysta.

WYMARZONY PIES to dla Ani możliwość obserwacji i pracy z różnymi psami oraz indywidualne podejście i dbanie o potrzeby każdego z nich. To zawieranie nowych psich przyjaźni. Wymarzony pies to najlepszy kompan w życiu codziennym i w podróżach.

Wymarzony pies to szkoła dla psów stworzona z myślą psich opiekunach, którzy chcą zyskać nowe umiejętności przydatne w codziennym życiu z psem, budować wzajemną relację opartą na zaufaniu i komunikacji oraz aktywnie spędzić czas ze swoim pupilem. Znajdziesz u nas kursy grupowe, zajęcia indywidualne oraz treningi psich sportów.

Opieka petsitterska

Jesteśmy także zespołem doświadczonych petsiterek, które pomagają psim opiekunom w codziennych spacerach z ich psami w Warszawie. W skład naszej ekipy wchodzą trenerzy, behawioryści, groomerzy oraz technicy weterynarii. Dzięki pracy w grupie jesteśmy w stanie zapewnić ciągłość spacerów, a także szerokie wsparcie z zakresu opieki i szkolenia psów. Nasze petsitterki przeszły kurs pierwszej pomocy przedweterynaryjnej dla zwierząt organizowany przez członkinie Fundacji ANIWEL.

Nasze spacery są pełne aktywności, eksploracji nowych terenów oraz zabaw węchowych i umysłowych. Wprowadzamy w nie również elementy szkolenia: od podstaw posłuszeństwa po rozwiązywanie problematycznych zachowań. Szczególną uwagę zwracamy na budowanie zaufania i poczucia bezpieczeństwa, pomiędzy psem a jego opiekunem. Komfort naszych podopiecznych jest dla nas najważniejszy, a każdemu psu staramy się zapewnić spacer na miarę jego potrzeb.

Oferujemy także pomoc w codziennych spacerach z psami na terenie Warszawy. Nasze spacery są pełne aktywności, eksploracji nowych terenów oraz zabaw węchowych i umysłowych. Wprowadzamy w nie również elementy szkolenia: od podstaw posłuszeństwa po rozwiązywanie problematycznych zachowań.

Poznaj nasze petsitterki

MALWINA STĘPKA spacery

Malwina psami interesuje się od najmłodszych lat. Nigdy jednak nie mogła mieć własnego pupila, dlatego zaczęła pomagać w opiece nad psami jako wolontariusz w różnych schroniskach. Z wykształcenia pielęgniarka, która interesuje się ratownictwem i w przyszłości marzy o dołączeniu do grupy poszukiwawczo-ratowniczej z własnym psiakiem. Przeszła kurs pierwszej pomocy przedmedycznej dla zwierząt towarzyszących organizowany przez Fundację Aniwel. Od ponad roku jako petsitter codziennie dba o potrzeby naszych podopiecznych.

WYMARZONY PIES to dla Malwiny możliwość pracy i spędzania czasu z psami oraz pogłębiania wiedzy na ich temat. To także poznawanie wspaniałych ludzi, którzy tak jak ona kochają psy. Jej wymarzony pies to czarny labrador z linii użytkowej – aktywny, radosny, chętnie uczący się nowych rzeczy i lubiący spędzać czas z człowiekiem. Towarzysz życia i przyjaciel.

KAROLINA TOKARCZYK spacery • blog

Karolina jest studentką Zootechniki na SGGW w Warszawie. Psy towarzyszyły jej całe życie i to właśnie one zmotywowały ją do pracy wśród zwierząt. Razem z adoptowaną suczką Kiwi, Karolina codziennie pogłębia swoją wiedzę na temat komunikacji oraz szkolenia psów, a także poznaje tajniki Dogfrisbee. Interesuje się także żywieniem psów oraz psiki akcesoriami i gadżetami, a swoją wiedzę w tym zakresie codziennie poszerza podczas pracy w sklepie zoologicznym Hubuform. Jako petsitter codziennie stara się być najlepszym przyjacielem oraz wsparciem dla naszych czworonożnych podopiecznych. 

WYMARZONY PIES dla Karoliny to zawieranie nowych przyjaźni, zarówno z ludźmi, jak i z psiakami! To także jej suczka Kiwi, z którą codziennie pracuje, aby była psem, o jakim każdy marzy!

ANITA MAKAREWICZ spacery • groomer • blog

Anita w 2014 roku ukończyła Technikum Weterynaryjne otrzymując tytuł technika weterynarii. Od 6 lat prowadzi dom tymczasowy oraz pomaga w adopcjach psów i kotów. Od 2015 roku jako groomer, codziennie rozwija swoje pasje i umiejętności, kładąc szczególny nacisk na pozytywne wprowadzanie psów i ich opiekunów w świat pielęgnacji. Miłośniczka terrierów typu bull oraz opiekunka dwóch bulterierek – Capri i Demisi. W Wymarzonym psie zajmuje się spacerami z psiakami oraz opieką w swoim domowym hoteliku.

WYMARZONY PIES to dla Anity możliwość poznawania fantastycznych psów oraz ich opiekunów, rozwijanie umiejętności komunikacji i pracy z czworonogami. Wymarzony pies to pies, który bezgranicznie ufa swojemu człowiekowi i wie, że to w nim ma oparcie.

PAULINA DUDA spacery

Paulina z wykształcenia jest pielęgniarką, jednak jej serce zawsze było blisko zwierząt, w końcu urodziła się 1 lipca, czyli w Dzień Psa. Od 2011 roku związana jest z Agility jako zawodnik, a także jako trener w Power Dogs Agility Team. Ze swoimi psami Scooby’m i Free startuje obecnie w najwyższej klasie wyszkolenia A3, a z Free także trenuje dogfrisbee. Ciagle doskonali swoje umiejętności z zakresu szkolenia psów. Obecnie jest w trakcie kursu trener psów w szkole Wojtków Szkolenia. Jako petsitter codziennie pomaga psim właścicielom w opiece nad ich czworonogami.

WYMARZONY PIES to dla Pauliny możliwości poznania różnych psich osobowości i tworzenia z nimi relacji opartych na zaufaniu. To także możliwość rozwoju poprzez obserwacje psich zachowań, problemów i wymianie doświadczeń w Wymarzonej ekipie.

NATALIA ĆWIKŁA spacery

Natalia jest technikiem weterynarii oraz studentką weterynarii na SGGW. Ukończyła kurs zoopsychologii w EthoPlanet, a jej zainteresowaniami są zagadnienia z zakresu masażu czy dietetyki zwierząt. Natalia jest wolontariuszką w schronisku w Korabiewicach, gdzie stara się urozmaicać czas psiakom czekającym na adopcje. W swoim domu opiekuje się dwoma szczerbatymi królikami oraz adoptowaną suczką Całką. W przyszłości chciałaby otworzyć gabinet rehabilitacji, w którym pomagałaby zwierzakom w powrocie do zdrowia fizycznego i psychicznego.

WYMARZONY PIES to dla Natalii poznawanie cudownych psów, które utwierdzają ją w przekonaniu, że jest we właściwym miejscu. To także możliwość przebywania z nimi na co dzień oraz obserwowania fascynujących zachowań i relacji.

KASIA IZBICKA spacery • fizjoterapia blog

Kasia jest studentką Stosowanej Psychologii Zwierząt na Uniwersytecie Warszawskim. W 2019 roku uzyskała tytuł zoofizjoterapeuty Studium Fizjologii Zwierząta. Od tego czasu wciąż dokształca się w tym kierunku.  W 2017 roku razem z swoją goldenką Ziną weszła świat treningów agility, które obecnie kontynuuje ze swoim psem rasy border collie Zenem. W przyszłości chciałaby otworzyć własny gabinet fizjoterapeutyczny dla psów. Z Wymarzonym psem związana jest jako petsitterka oraz fizjoterapeutka.

WYMARZONY PIES to dla Kasi możliwość spełniania się i rozwijania swoich umiejętności oraz możliwość na zdobywanie doświadczenia w pracy z różnymi psami. To także cudownie spędzony czas w gronie ludzi, dzielących tę samą pasję oraz ich niesamowitych psów.

Wymarzona szkoła

Wymarzony pies to miejsce stworzone z myślą o psach i ich opiekunach. Zależy nam, aby każdy kto staje się jego częścią – od naszych trenerów i petsitterów, przez kursantów i opiekunów naszych podopiecznych, aż po czytelników naszego bloga i obserwatorów naszych profili – miał możliwość zdobywania nowej wiedzy i umiejętności, a także rozwijania swojej pasji związanej z życiem z psem. Chcemy, aby psi opiekunowie szeroko patrzyli na potrzeby swoich psiaków, a także żeby ich życie było pełne wspólnie i aktywnie spędzonego czasu. Wierzymy, że dzięki wzajemnemu kontaktowi, nie tylko nasze psy mają cudowne życie, ale i my – ludzie – czerpiemy z tego masę korzyści.

WSPÓŁPRACUJEMY Z

  • W tym tygodniu miało nie być postów, a nasz profil do tej pory wolny był od polityki i naszych prywatnych poglądów. Dziś jednak postanowiłam zrobić wyjątek. Dlaczego? Dlatego, że nasza firma jest KOBIETĄ! Obecnie związanych jest z nią aż 15 cudownych kobiet, które każdego dnia ciężko pracują o spełnienie swoich marzeń! 
.
Od początku istnienia Wymarzonego psa, jednym z moich celów było stworzenie miejsca, gdzie każdy ma możliwość budowania własnej rzeczywistości na własnych zasadach! Jesteśmy w różnym wieku, mamy różne doświadczenia, pochodzimy z różnych części Polski. Nie zawsze się ze sobą zgadzamy, jednak nigdy nie mamy oporów przed wypowiedzeniem swojego zdania. Julia @missjvlia wczoraj powiedziała mi „nasza firma to drugi dom, to wyjątkowe szczęście”. Jesteśmy wolne i nie potrafimy zrozumieć tego, jak w XXI wieku ktoś może nam tę wolność odbierać! 
.
W tę środę pracujemy normalnie - dziewczyny dostały wybór i tak wybrały, żeby nie zostawiać bez opieki naszych petsitterskiech klientów i żeby móc przepracować o jeden dzień więcej, w czasie kiedy nie możemy być pewne przyszłości. Każda z nas wspiera @strajk_kobiet na swój własny sposób - biorąc udział w demonstracjach, wywieszając plakat w oknie czy udostępniając strajkową grafikę w internecie. 
.
Szanujemy każde zdanie i chcemy, żeby nas też szanowano! Chcemy mieć możliwość podejmowania własnych decyzji! Chcemy wyboru, nie zakazu! ⚡️❤️ Basia 

#strajkkobiet #czarnyprotest #silajestkobieta #piekłokobiet
  • Wszystkim kundelkom życzymy dziś wymarzonych pańć i pańciów! 🐶🧡👱🏻‍♀️ Żeby zabierali Was na długie spacery, dawali pyszne smaczki i głaskali tyle ile trzeba!

Na zdjęciu nasza cudowna Kiwi 🥝 z teamu @kiwaandme ! A my z okazji dnia kundelka do wszystkich Waszych dzisiejszych zamówień, dorzucamy w prezencie paczkę naturalnych gryzaków Balto @balto_gryzaki 🎁🐾 

#dzieńkundelka #dzienkundelka #kundelek #kundeleknajwspanialszy #kundelkowelove #kundelki #kundelburyfajnypies #niekupujadoptuj
  • Czy słyszeliście o olejku CBD? 🐶🌿 Jest to olej z konopii siewnej, który między innymi silnie stymuluje układ nerwowy i regeneruje komórki nerwowe, a także jest źródłem przeciwutleniaczy i cennych witamin. Olej ten coraz częściej stosowany jest jako wsparcie w leczeniu i terapii ludzi, a także zwierząt! Pomaga zmniejszyć stany lękowe, redukuje stres i działa uspokajająco. Skutecznie wykorzystywany jako wsparcie w leczeniu padaczki. Pojawia się także coraz więcej badań o korzyściach ze stosowania CBD podczas leczenia nowotworów. W konopii siewnej zawartości THC jest znikoma, więc olejek w żaden sposób nie wpływa na stan świadomości. 

Postanowiłyśmy wziąć olejek CBD pod lupę 🔍 i sprawdzić jakie efekty przyniesie jego regularne stosowanie. Lexi jest psem reaktywnym, a w czasie spacerów często daje się ponieść emocjom. Dodatkowo jest wrażliwa na wystrzały i im podobne dźwięki. Wybrałyśmy olejek od marki @meshcbd , który w wersji dla zwierząt dodatkowo jest wymieszany z olejem z łosia (@filet_z_psa dziękujemy za polecenie!). Czy jesteście ciekawe jak się sprawdzi? A może macie doświadczenia ze stosowaniem CBD? 

#olejekcbd #olejcbd #olejcbddlazwierząt #meshcbd #zdrowypies #terapiabehawioralna #behawiorysta #behawioryzmzwierząt #spokojnypies #relaks #psitester
  • 💥 JUŻ JEST ! - Kurs online OD ZERA DO PSINFLUENSERA 💥

Wystartowało nasze szkolenie online skierowane do wszystkich opiekunów psów, którzy marzą o tym, aby robić piękne zdjęcia swojemu pupilowi. 🐶📸 W czasie 10 lekcji online, nasza trener Julia pomoże Ci nauczyć Twojego pupila podstawowych umiejętności oraz efektownych sztuczek przydatnych w czasie sesji fotograficznej z psem! 🐕✨ Szkolenie łączy w sobie warsztaty samokontroli i motywacji oraz naukę wybranych sztuczek. 💪🏅

Jeśli marzysz, aby Twój psiak został gwiazdą Instagrama, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie! 😎📸

Zapraszamy, szczegóły i zapisy znajdziesz na naszej stronie! ➡️ Link w bio!
#psinfluencer #influencer #psiinstagram #piesnainstagramie #modnypies #psimodel #szkoleniepsow #psinstagram #kursonline #treningzpsem
  • 💛🐶 PSIA WYMARZONA EKIPA 🐶💛

Nasza wymarzona ekipa w ostatnim czasie ciągle się powiększa! 🐕🐾 

Dziś przedstawiamy Wam jej najmłodszego członka z gangu @sportschinnys , czyli psiej rodziny naszej trener Magdy! 🐶💕 Shaun ma zaledwie 4 miesiące, a już stawia swoje pierwsze kroki w szkoleniu, dzielnie uczestnicząc w naszym kursie Psiego przedszkola, a także trenując ze swoimi starszymi braćmi - Akim i Chewiem! 🐕🏅

Wróżymy mu wielkie sukcesy w rally-o i obi! 💪🏻🏆 

#zagadka Kto z Was wie jakiej rasy jest Shaun? 🧐❓ 

#wymarzonaekipa #szczeniak #szczeniaczek #trenerpsow #piessportowy #psiesporty #szkoleniepsow #zagadka #rasypsów #małypies
  • Ubranko dla psa 🐶🍂🧤 - gadżet czy konieczność? 🧐 Dla wielu psów zdecydowanie to drugie, kiedy jesienią temperatura spada w dół! 🐾💦 Tak na spacerach teraz prezentuje się ekipa @sportschinnys ! 🐕🧣 
A czy Wy ubieranie swoje psiaki na spacery? 
#ubrankodlapsa #sweterdlapsa #pieswswetrze #chinjapoński #papillon #szczeniak #akcesoriadlapsa #modnypies #psiinstagram #psiamoda
  • 🍁🍂 TERMINY SZKOLEŃ - LISTOPAD 2020 🍂🍁

Na naszej stronie pojawiły się już zaktualizowane terminy kursów w listopadzie! 🐕🏅 Jeśli więc szukacie jesiennej aktywności z psem i jednocześnie chcecie nauczyć się nowych umiejętności - serdecznie zapraszamy! 🧡🐶

Nasze szkolenia odbywają się w małych grupach po 2-4 psy, 🐕 🐩 a w ich trakcie przestrzegamy wszelkich środków ostrożności i higieny! 😷🧼 Dla osób chorych i objętych kwarantanną przygotowałyśmy także specjalny system odrabiania zajęć, tak aby nikt nie stracił żadnych zajęć z kursu! ✅🐾

Zostały nam także pojedyncze miejsca na kursy startujące w październiku! 
💥 Aktywny pies ➡️ start w sobotę 24.10 o 14.00 w Warszawie
💥 Nosework dla zaawansowanych ➡️ start we wtorek 20.10 o 19.00 w Warszawie
💥 Podstawy posłuszeństwa ➡️ start w środę 28.10 o 18.00 w Warszawie
💥 Podstawy posłuszeństwa ➡️ start w środę 21.10 o 20.00 w Legionowie

📍 Warszawa Al. Krakowska 279
📍 Legionowo ul. Krucza 9

#jesień #jesienneklimaty #jesieniara #listopad #warszawa #warszawaochota #legionowo #szkoleniepsow #szkoladlapsow #pieswwarszawie
  • Wieczór u Was to czas na wspólną aktywność i trening czy raczej lenistwo i głaskanko? 🐶💕 A może jedno i drugie? 😉 
#mojpies #parsonrussellterrier #warsawdog #piesekwarszawski #francuskipiesek #wieczorowąporą #sobotawieczór #sobotawdomu #pieswdomu #wdomunajlepiej