Wskazówki dojazdu

Nasze szkolenia odbywają się w trzech różnych lokalizacjach. Przed pierwszą wizytą w naszej szkole, sprawdź wskazówki dojazdu.

WARSZAWA WŁOCHY ul. Krakowiaków 20a (lok 3a)

Wejście do sali znajduje się po lewej stronie tuż za czarną bramą wjazdową. Parkować można na miejscach parkingowych przed budynkiem od ul. Krakowiaków lub w sąsiednich uliczkach (dużo miejsc parkingowych znajduje się przy ul. Orzechowej). 

Pamiętaj o zadbaniu o potrzeby fizjologiczne swojego psa przed zajęciami. Kosz na psie odchody znajdziesz przy wejściu do sali szkoleniowej.

WARSZAWA BIAŁOŁĘKA ul. Modlińska 205

Wjazd na teren znajduje się kawałek przed Ratuszem na Białołęce obok KFC. Jadąc od strony Legionowa ul. Modlińską należy skręcić w prawo. Jadąc od strony Mostu Północnego tuż za skrzyżowaniem z ul. Światowida należy trzymać się lewego psa i skorzystać z pierwszej zawrotki – brama wjazdowa znajduje się na wprost niej.

Zajęcia odbywają się w sali, namiocie lub na placu:

  • namiot – znajduje się na prawo od wjazdu,  jest to namiot z biało-szarym dachem.
  • sala – znajduje się w szarym budynku na wprost wjazdu, wejście jest od tyłu.
  • plac – po wjechaniu na teren należy jechać na wprost, minąć szary budynek i za nim skręcić w lewo.

Parkować można bezpośrednio pod namiotem lub wzdłuż ogrodzenia obok sali lub placu. Prosimy nie wjeżdżać i nie wchodzić na teren na przeciwko namiotu, gdzie znajdują się silosy. 

Pamiętaj o zadbaniu o potrzeby fizjologiczne swojego psa przed zajęciami. Kosz na psie odchody znajdziesz przy wejściu do namiotu oraz na placu treningowym.

WARSZAWA OCHOTA Park Szczęśliwicki

Miejsce spotkania zajęć w Parku Szczęśliwickim znajduje się od strony ulic Korotyńskiego i Urbanistów w okolicy parkingu za sklepem Biedronka.