Wskazówki dojazdu

Nasze szkolenia odbywają się w trzech różnych lokalizacjach. Przed pierwszą wizytą w naszej szkole, sprawdź wskazówki dojazdu.

WARSZAWA WŁOCHY ul. Krakowiaków 20a (lok 3a)

Wejście do sali znajduje się po lewej stronie tuż za czarną bramą wjazdową. Parkować można na miejscach parkingowych przed budynkiem od ul. Krakowiaków lub jadąc od strony Al. Krakowskiej mijając budynek i skręcając w prawo w uliczkę wyłożoną płytami. 

Pamiętaj o zadbaniu o potrzeby fizjologiczne swojego psa przed zajęciami. Kosz na psie odchody znajdziesz przy wejściu do sali szkoleniowej.

WARSZAWA BIAŁOŁĘKA ul. Modlińska 205

Wjazd na teren znajduje się kawałek przed Ratuszem na Białołęce. Jadąc od strony Legionowa ul. Modlińską należy skręcić w prawo. Jadąc od strony Mostu Północnego tuż za skrzyżowaniem z ul. Światowida należy trzymać się lewego psa i skorzystać z pierwszej zawrotki – brama wjazdowa znajduje się na wprost niej. Po wjechaniu na teren należy skręcić w prawo, zajęcia odbywają się w biało-szarym namiocie lub na placu treningowym. Parkować można bezpośrednio pod namiotem lub wzdłuż ogrodzenia placu.

Pamiętaj o zadbaniu o potrzeby fizjologiczne swojego psa przed zajęciami. Kosz na psie odchody znajdziesz przy wejściu do namiotu oraz na placu treningowym.

WARSZAWA OCHOTA Park Szczęśliwicki

Miejsce spotkania zajęć w Parku Szczęśliwickim znajduje się od strony ulic Korotyńskiego i Urbanistów w okolicy parkingu za sklepem Biedronka.