Konsultacja wstępna – najważniejsze informacje

1. Naszą współpracę rozpoczynamy od konsultacji wstępnej w formie online, której celem jest określenie zakresu problemowego oraz wstępnego planu pracy. W trakcie spotkania masz także okazję poznać nas oraz nasze metody pracy. Wspólnie decydujemy jaka forma szkolenia będzie odpowiednia dla Ciebie i Twojego psa oraz czy potrzebna będzie pełna konsultacja behawioralna czy może inne szkolenie. Dzięki temu nie ryzykujesz dużo umawiają się na spotkanie z nami, nie ponosisz od razu kosztów pełnej konsultacji behawioralnej i możesz od razu trafić na odpowiednią ścieżkę szkoleniową.

2. Konsultacja wstępna trwa 30 minut. 

3. Koszt konsultacji wstępnej to 50zł

Współpracę rozpoczynamy od wstępnej konsultacji w formie online, w trakcie której określamy zakres problemowy i wstępny plan pracy oraz dalszą formę szkolenia. Dzięki temu masz okazję poznać proponowane przez nas metody szkoleniowe bez zobowiązania udziału w pełnej konsultacji.

4. Konsultacja wstępna odbywa się poprzez platformę ClickMeeting, z której możesz skorzystać zarówno z komputera jak i z telefonu, wymagany jest dostęp do kamery oraz mikrofonu, polecamy również sprawdzić wcześniej jakość połączenia internetowego.