Jak zapisać się na konsultację / szkolenie indywidualne?

1. Na początku wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY na naszej stronie – dzięki niemu będziemy mieć wszystkie informacje potrzebne do umówienia spotkania.

Uwaga! – Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz wysłać formularza, skorzystaj z innej przeglądarki internetowej lub wyślij odpowiedzi na wszystkie pytania z formularza na nasz adres mailowy: wymarzonypies@gmail.com

2. Mailowo otrzymasz od nas propozycję konkretnego terminu spotkania. Prosimy Cię tutaj o chwile cierpliwości – ustalenie odpowiedniego terminu może zająć nam 3-4 dni. Jest tak dlatego, że niektóre terminy mogą być tymczasowo zarezerwowane dla innych osób i czekamy na ich decyzję. Na Twoje zgłoszenie odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Terminy spotkań umawiamy wyłącznie mailowo – aby zachować ciągłość komunikacji w jednym miejscu oraz aby zarówno nam i Tobie, łatwo było wrócić do naszych ustaleń.

3. Dopiero kiedy już ustalimy termin spotkania, poprosimy Cię o powrót na naszą stronę i opłacenie konsultacji. Wszystkie informacje z tym związane otrzymasz od nas mailowo.