Helpie FAQ

 • Czy w szkoleniu może wziąć udział suczka w trakcie cieczki?

  Suczka w trakcie cieczki nie może wziąć udziału w zajęciach odbywających się w sali szkoleniowej. Jeśli w trakcie szkolenia suczce zacznie się cieczka, poinformuj nas o tym, a my zaproponujemy inny termin zajęć.

 • Święta i dni wolne od pracy

  W święta i dni ustawowo wolne od pracy nasza szkoła jest zamknięta, a zajęcia nie odbywają się. Zajęcia mogą być także odwołane w dniach międzyświątecznych. W tym czasie mamy przerwę od zajęć i nie odrabiamy ich w dodatkowym terminie – zakończenie szkolenia przesuwa się tydzień do przodu. Planując udział w kursie w okresie, kiedy wypadają święta i dni wolne od pracy, uwzględnij to w swoim harmonogramie.

 • Jak zapisać się na treningu klubowe?

  Jeśli bierzesz udział w naszych treningach klubowych (Posłuszeństwo, Przywołanie, Kształtowanie, Fitness, Rally-o, Obedience, Agility, Nosework ) poniżej znajdziesz najważniejsze informacje o zapisach na konkretne terminy treningów.

  Jak dołączyć do treningów klubowych: Dołącz do klubu!

  Pierwsze logowanie

  • jeśli pierwszy raz bierzesz udział w naszych treningach dostęp do zapisów otrzymasz dopiero po utworzeniu przez nas Twojego indywidualnego konta. Robimy to ręcznie po otrzymaniu Twojego zamówienia w naszym sklepie, więc prosimy Cię o chwilę cierpliwości – kiedy utworzymy Twoje konto w osobym mailu otrzymasz wtedy link do jego aktywacji

  Kalendarz treningów 

  • dostępny jest na naszej stronie – klik i znajdziesz w nim wszystkie planowane terminy treningów w danym miesiącu
  • terminy i godziny poszczególnych treningów mogą ulec zmianie
  • przy każdym terminie wskazana jest także lokalizacja, w której odbywają się zajęcia oraz osoba prowadząca dany trening

  Zapisy na konkretne terminy treningów

  • odbywają się poprzez platformę WodGuru
  • aby zapisać się na dany trening wystarczy wybrać przy nim opcję ZAPISZ SIĘ
  • zapisy na treningi udostępnione są na 3 tygodnie do przodu i zamykają się 20 godzin przed rozpoczęciem danych zajęć
  • na zajęciach obowiązuje limit 3 lub 4 psów (w zależności od rodzaju zajęć), a w przypadku braku miejsc, możesz zapisać się na listę rezerwową.
  • jeśli z jakiegoś powodu musisz zrezygnować z udziału w treningu, możesz się z niego po prostu wypisać do 20 godzin przed jego rozpoczęciem (szczegółowe zasady rezygnacji z zajęć znajdziesz w naszym regulaminie). Prosimy zawsze informuj nas o swojej nieobecności 

  Aplikacja na telefon

  • Grafik zajęć możesz także pobrać na swój telefon w formie aplikacji. Zobacz instrukcję jak to zrobić – klik

 • Czy mogę zmienić umówiony termin zajęć?

  Tak, istnieje możliwość zmiany terminu zajęć indywidualnych po poinformowaniu nas o takiej konieczności najpóźniej 24 godziny przed umówionym spotkaniem. Zgłaszając nieobecność z wyprzedzeniem, dajesz nam szansę odpowiednio zaplanować grafik naszej pracy, a innym osobom skorzystać z Twojego terminu.

  Jeśli umówione spotkanie zostanie odwołane po tym czasie, za kolejne spotkanie konieczna będzie normalna opłata zgodna z naszym cennikiem.

  Jeśli z jakiegoś powodu chcesz całkowicie zrezygnować z udział w zajęciach, szczegóły dotyczące rezygnacji i zwrotów znajdziesz w naszym REGULAMINIE.

 • Czy w szkoleniu/konsultacji mogę wziąć udział z więcej niż jednym psem?

  W szkoleniach grupowych może wziąć udział kilka psów z jednego domu, jednak każdy musi być z własnym opiekunem. Wszystkie ceny szkoleń oraz treningów grupowych podane na naszej stronie dotyczą udziału tylko jednego psa w zajęciach.

  W szkoleniu indywidualnym może wziąć udział kilka psów z jednym opiekunem lub dwa psy z dwoma różnymi opiekunami. W innym przypadku cenę zajęć ustalamy tak, jak cenę zajęć grupowych. Napisz do nas, jeśli chcesz zorganizować takie zajęcia –  KONTAKT.

 • Rezygnacja z udziału w kursie, szkoleniu indywidualnym lub konsultacji

  Jeśli z jakiegoś powodu chcesz zrezygnować z udziału w naszych zajęciach, poinformuj nas o tym z odpowiednim wyprzedzeniem – KONTAKT.

  Poniżej opisujemy ogólne zasady rezygnacji oraz zwrotów za opłacone zajęcia.

  1.  Jeśli Twoje szkolenie nie obejmuje wstępnych zajęć teoretycznych w formie nagrania webinaru online, a rezygnacja wpłynie do nas w terminie:
   • do 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia szkolenia – przysługuje Ci zwrot całej kwoty wpłaconej należności;
   • do 3 dni przed planowaną datą rozpoczęcia szkolenia – przysługuje Ci zwrot połowy wpłaconej należności;
   • późniejszym niż 3 dni przed planowaną datą rozpoczęcia szkolenia lub po jego rozpoczęciu nie przysługuje Ci zwrot uiszczonej opłaty. 
  2. Jeżeli Twoje szkolenie obejmuje wstępne zajęcia teoretyczne w formie nagrania webinaru lub webinarów online, a rezygnacja wpłynie do nas w terminie:
   • do 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia szkolenia – przysługuje Ci zwrot całej kwoty wpłaconej należności, pomniejszonej o wartość webinaru lub webinarów do których otrzymałeś/aś dostęp;
   • do 3 dni przed planowaną datą rozpoczęcia szkolenia – przysługuje Ci zwrot połowy wpłaconej należności, pomniejszony o wartość webinaru lub webinarów do których otrzymałeś/aś dostęp (wartość webinaru/ów odejmujemy od połowy wartości szkolenia);
   • późniejszym niż 3 dni przed planowaną datą rozpoczęcia szkolenia lub po jego rozpoczęciu nie przysługuje Ci zwrot uiszczonej opłaty. 
 • Czy mogę wziąć udział w szkoleniu z chorym psem?

  Podczas naszych zajęć musimy zadbać o bezpieczeństwo wszystkich psów. W naszych salach szkoleniowych przebywają szczenięta, które mogą być bardziej podatne na rozmaite choroby. Dlatego psy chore mające objawy takie jak np. biegunka, wymioty, kaszel, wydzielina z nosa, brak apetytu, apatia, wymioty pianą, nagła utrata wagi lub inne niepokojące objawy – nie mogą brać udziału w zajęciach. W zajęciach nie mogą także wziąć udziału psy w trakcie leczenia chorób pasożytniczych takich jak np. lamblioza (gardioza), choroba tęgoryjcowa itp. – choroby te mogą być bardzo zaraźliwe i najpierw należy zadbać o wyleczenie psiaka, aby móc kontynuować udział w zajęciach.

  Bardzo prosimy Cię o zwracanie uwagi na stan zdrowia Twojego pupila i informowanie nas o ewentualnych niepokojących objawach! Jeśli masz wątpliwości czy Twój psiak może wciąć udział w zajęciach, skonsultuj to ze swoim weterynarzem a także poinformuj nas o tym.

 • Czy w trakcie zajęć Psiego przedszkola mój psiak będzie miał kontakt z innymi psami?

  Psie przedszkole w naszej szkole to zajęcia indywidualne, dzięki czemu w trakcie zajęć każdy psi opiekun otrzymuję pełną uwagę naszej trenerki oraz zajęcia dopasowane na miarę swoich potrzeb.

  Istnieje jednak możliwość, aby jedne zajęcia z kursu odbyły się w terenie (Warszawa Park Szczęśliwicki) lub podczas spaceru socjalizacyjnego (Warszawa Ursynów).

  Opiekunów szczeniąt zapraszamy także na nasze zajęcia grupowe z Podstaw posłuszeństwa.

 • Czy w szkoleniu może wziąć udział szczeniak bez wszystkich szczepień?

  Poinformuj nas w jakim wieku jest szczeniak, ile odbył szczepień oraz jaki jest stan jego zdrowia i wtedy wspólnie podejmujemy decyzję, kiedy szczeniak może wziąć udział w szkoleniu – KONTAKT.

 • Choroby psa oraz cieczki
  1. Suki w trakcie cieczki nie mogą wziąć udziału w zajęciach odbywających się w sali szkoleniowej. Jeśli w trakcie szkolenia suczce zacznie się cieczka, poinformuj nas o tym, a my zaproponujemy inny termin zajęć.
  2. Psy chore – podczas naszych zajęć musimy zadbać o bezpieczeństwo wszystkich psów. W naszych salach szkoleniowych przebywają szczenięta, które mogą być bardziej podatne na rozmaite choroby. Dlatego psy chore mające objawy takie jak np. biegunka, wymioty, kaszel, wydzielina z nosa, brak apetytu, apatia, wymioty pianą, nagła utrata wagi lub inne niepokojące objawy – nie mogą brać udziału w zajęciach. W zajęciach nie mogą także wziąć udziału psy w trakcie leczenia chorób pasożytniczych takich jak np. lamblioza (gardioza), choroba tęgoryjcowa itp. – choroby te mogą być bardzo zaraźliwe i najpierw należy zadbać o wyleczenie psiaka, aby móc kontynuować udział w zajęciach.

  Bardzo prosimy Cię o zwracanie uwagi na stan zdrowia Twojego pupila i informowanie nas o ewentualnych niepokojących objawach! Jeśli masz wątpliwości czy Twój psiak może wciąć udział w zajęciach, skonsultuj to ze swoim weterynarzem a także poinformuj nas o tym.

 • Gdzie znajdę webinar, który jest częścią mojego szkolenia?

  Jeśli częścią Twojego szkolenia jest jeden z naszych webinarów, znajdziesz go po zalogowaniu się na swoje konto na naszej platformie online. W przypadku braku dostępu do webinaru prosimy o poinformowanie nas o tym.

 • Czy w szkoleniu/konsultacji mogę wziąć udział dwie osoby/rodzina?

  Jak najbardziej zachęcamy, aby w zajęciach brały udział wszystkie osoby, które na codzień opiekują się psem.

 • Kiedy najlepiej zacząć szkolenie ze szczeniakiem?

  Nigdy nie jest na to za wcześnie! Wychowanie szczeniaka zaczyna się od jego pierwszych dni w nowym domu. Opiekunów szczeniąt zapraszamy na zajęcia Psiego przedszkola oraz konsultacje indywidualne Wymarzone szczenię.

 • Co zabrać ze sobą na szkolenie?

  Na wszystkie nasze zajęcia zabierz ze sobą:

  1. Dużą ilości przysmaków dla psa – najlepiej drobne miękkie przysmaki lub większe, które łatwo podzielić (jeśli myślisz, że masz dużo – weź dwa razy więcej)
  2. Saszetkę lub nerkę na przysmaki – tak, żeby wygodnie było po nie sięgać
  3. Zabawki – dobrze sprawdzą się szarpaki, a jeśli Twój pies najbardziej lubi zabawę piłką, w czasie szkolenia lepiej sprawdzi się piłka na sznurku.
   • Psie przedszkole i Podstawy posłuszeństwa – na tych dwóch kursach potrzebne będą Ci dwie takie same zabawki (dwa szarpaki lub dwie piłki na sznurkach)
   • Jeśli Twój psiak się nie bawi, nie przejmuj się – w czasie zabawy innych psów, otrzyma od nas matę węchową
  4. Szelki dla psa lub klasyczną obrożę 
   • powinny być one dobrze dopasowane i wygodne dla psa oraz posiadać adresówkę z numerem kontaktowym
   • ponieważ nasze szkolenia bazują wyłącznie na pozytywnych metodach, na zajęcia nie przyjmujemy psów w kolczatkach, obrożach elektrycznych i łańcuszkach zaciskowych. Jeśli używasz jednego z tych narzędzi i chcesz się z nami skonsultować w tej sprawie, daj nam znać
  5. Klasyczną smycz
   • polecamy smycze o długości 3-4 metrów
   • na kursie z Przywołania potrzebna będzie Ci dłuższa smycz o długości co najmniej 5 metrów
   • na zajęcia nie przychodzimy ze smyczami automatycznymi – są one niewygodne w obsłudze podczas zajęć
   • nie polecamy smyczy krótszych niż 3 metry
   • smycz spacerowo-treningową kupisz także w naszym szkolnym sklepiku
  6. Wodę i miskę dla pupila
   • w naszej sali mamy zawsze wodę w zapasie, jednak aby ograniczyć ewentualne rozprzestrzenianie się wirusów i bakterii między psami, prosimy o przynoszenie własnej wody i miski
  7. Książeczkę zdrowia psa z aktualnymi szczepieniami – pamiętaj, że aby móc brać udział w zajęciach, Twój psiak powinien mieć aktualne obowiązkowe szczepienia (nie dotyczy to wyłącznie szczeniąt w okresie szczepień)
  8. Strój sportowy – w czasie zajęć musi być Ci przede wszystkim wygodnie i komfortowo, dlatego prosimy Cię o założenie wygodnych ubrań oraz butów sportowych. W przypadku zajęć w terenie dobrym pomysłem będzie także zabranie kurtki przeciwdeszczowej.
  9. Szkolenia w namiocie na Białołęce – zabierz ze sobą także czyste buty na zmianę oraz ręcznik do wytarcia psich łap.
 • Czy mogę zrezygnować z udziału w szkoleniu i otrzymać zwrot wpłaty?

  Jeśli z jakiegoś powodu chcesz zrezygnować z udziału w naszych zajęciach, poinformuj nas o tym z odpowiednim wyprzedzeniem – KONTAKT.

  Poniżej opisujemy ogólne zasady rezygnacji oraz zwrotów za opłacone zajęcia.

  1.  Jeśli Twoje szkolenie nie obejmuje wstępnych zajęć teoretycznych w formie nagrania webinaru online, a rezygnacja wpłynie do nas w terminie:
   • do 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia szkolenia – przysługuje Ci zwrot całej kwoty wpłaconej należności;
   • do 3 dni przed planowaną datą rozpoczęcia szkolenia – przysługuje Ci zwrot połowy wpłaconej należności;
   • późniejszym niż 3 dni przed planowaną datą rozpoczęcia szkolenia lub po jego rozpoczęciu nie przysługuje Ci zwrot uiszczonej opłaty. 
  2. Jeżeli Twoje szkolenie obejmuje wstępne zajęcia teoretyczne w formie nagrania webinaru lub webinarów online, a rezygnacja wpłynie do nas w terminie:
   • do 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia szkolenia – przysługuje Ci zwrot całej kwoty wpłaconej należności, pomniejszonej o wartość webinaru lub webinarów do których otrzymałeś/aś dostęp;
   • do 3 dni przed planowaną datą rozpoczęcia szkolenia – przysługuje Ci zwrot połowy wpłaconej należności, pomniejszony o wartość webinaru lub webinarów do których otrzymałeś/aś dostęp (wartość webinaru/ów odejmujemy od połowy wartości szkolenia);
   • późniejszym niż 3 dni przed planowaną datą rozpoczęcia szkolenia lub po jego rozpoczęciu nie przysługuje Ci zwrot uiszczonej opłaty. 
 • Czy w szkoleniu może wziąć udział szczeniak bez wszystkich szczepień?

  Poinformuj nas w jakim wieku jest szczeniak, ile odbył szczepień oraz jaki jest stan jego zdrowia i wtedy wspólnie podejmujemy decyzję, kiedy szczeniak może wziąć udział w szkoleniu – KONTAKT.

 • Czy starszy lub niepełnosprawny pies może wziąć udział w szkoleniu?

  Oczywiście, w szkoleniu mogą wziąć psiaki w każdym wieku, wszelkiej maści i wielkości, rasowe i kundelki, chudeły i grubeły, a także pieski niepełnosprawne – zawsze przed zajęciami poinformuj nas o stanie zdrowia swojego psa.

 • Webinary

  Jeśli częścią Twojego szkolenia jest jeden z naszych webinarów, znajdziesz go po zalogowaniu się na swoje konto na naszej platformie online. W przypadku braku dostępu do webinaru prosimy o poinformowanie nas o tym.

  Webinary są wprowadzeniem do naszych kursów, więc dobrze jeśli uda Ci się je obejrzeć lub odsłuchać przed pierwszym spotkaniem praktycznym.

 • Pamiętaj o fizjologii!

  Przed wizytą w szkole, koniecznie zabierz swojego psa na spacer i zadbaj o jego potrzeby fizjologiczne!

  W naszych lokalach znajduje się sztuczna trawa, którą psy często mylą z prawdziwą i potrafią załatwiać na niej swoje potrzeby. Jej czyszczenie jest niezwykle trudne i problematyczne, a zapach zostaje na długo, co może rozpraszać inne psiaki i zachęcać je do znaczenia. Nawet dorosłe psy, które nie mają problemów z czystością, potrafią sprawić nam niespodziankę w trakcie zajęć.

  Jeśli Twój szczeniak jest w trakcie nauki czystości, możesz zabrać na zajęcia podkłady lub zrobić krótką przerwę na fizjologie w trakcie zajęć.

  Kosze na psie odchody znajdziesz przy wejściu do sali treningowej.

 • Czy można odrobić nieobecność na kursie grupowym?

  W trakcie kursów grupowych uczestnicy mogą odrobić maksymalnie jedne zajęcia, pod warunkiem poinformowania nas o nieobecności najpóźniej do godziny 18.00 dnia poprzedzającego dane zajęcia. 

  Poniżej przedstawiamy Ci zasady odrabiania zajęć w trakcie poszczególnych szkoleń:

  • Psie przedszkole, Aktywny pies, Aktywne szczenię – nieobecność możesz odrobić na tych samych zajęciach z programu kursu, na których Cię nie było podczas zajęć innej grupy lub w kolejnym cyklu szkoleniowym Twojej grupy, nie później jednak niż w ciągu 2 miesięcy od zakończenia kursu.
  • Podstawy posłuszeństwa, Posłuszeństwo 2 – nieobecność możesz odrobić po zakończeniu kursu na treningu Posłuszeństwa dla zaawansowanych w wybranym przez siebie terminie, nie później jednak niż w ciągu 2 miesięcy od zakończenia kursu.
  • Obedience Start up!, Nosework Start up!, Agility Start up! – nieobecność możesz odrobić odrobić po zakończeniu kursu na treningu dla zaawansowanych w wybranym przez siebie terminie, nie później jednak niż w ciągu 2 miesięcy od zakończenia kursu.

  O szczegółach oraz sposobie zapisów na odrabianie, poinformujemy Cię w czasie ostatnich zajęć kursu.