Choroby psa oraz cieczki

  1. Suki w trakcie cieczki nie mogą wziąć udziału w zajęciach odbywających się w sali szkoleniowej. Jeśli w trakcie szkolenia suczce zacznie się cieczka, poinformuj nas o tym, a my zaproponujemy inny termin zajęć.
  2. Psy chore – podczas naszych zajęć musimy zadbać o bezpieczeństwo wszystkich psów. W naszych salach szkoleniowych przebywają szczenięta, które mogą być bardziej podatne na rozmaite choroby. Dlatego psy chore mające objawy takie jak np. biegunka, wymioty, kaszel, wydzielina z nosa, brak apetytu, apatia, wymioty pianą, nagła utrata wagi lub inne niepokojące objawy – nie mogą brać udziału w zajęciach. W zajęciach nie mogą także wziąć udziału psy w trakcie leczenia chorób pasożytniczych takich jak np. lamblioza (gardioza), choroba tęgoryjcowa itp. – choroby te mogą być bardzo zaraźliwe i najpierw należy zadbać o wyleczenie psiaka, aby móc kontynuować udział w zajęciach.

Bardzo prosimy Cię o zwracanie uwagi na stan zdrowia Twojego pupila i informowanie nas o ewentualnych niepokojących objawach! Jeśli masz wątpliwości czy Twój psiak może wciąć udział w zajęciach, skonsultuj to ze swoim weterynarzem a także poinformuj nas o tym.