O nas i o naszej szkole

Wymarzony pies to szkoła dla psów stworzona z myślą psich opiekunach, którzy chcą zyskać nowe umiejętności przydatne w codziennym życiu z psem, budować wzajemną relację opartą na zaufaniu i komunikacji oraz aktywnie spędzić czas ze swoim pupilem. Znajdziesz u nas kursy grupowe, zajęcia indywidualne oraz treningi psich sportów.

Nasza historia

Szkoła dla psów Wymarzony pies powstała na początku 2018 roku, jednak jej pomysł i idea zrodziły się dużo wcześniej, kiedy to w 2014 roku Basia – początkująca trener i petsitter, założyła blog o tej samej nazwie. Za jego pośrednictwem chciała dzielić się z innymi opiekunami psów swoją wiedzą i zdobywanym doświadczeniem z zakresu opieki i wychowania psiaków. Nazwa naszej szkoły Wymarzony pies, zawsze miała dla Basi podwójne znaczenie. Z jednej strony oznaczał Lexi, suczkę Parosn Russell Terrier, o której długo marzyła i która okazała się być spełnieniem tych marzeń. To właśnie Lexi możecie zobaczyć w logo naszej szkoły. Z drugiej strony Wymarzony pies to dążenie do wychowania psiaka o jakim każdy marzy – co jak się okazało z biegiem czasu, skupia się przede wszystkim na zostaniu wymarzonym opiekunem dla swojego psa!
Zarówno w naszej historii jak i obecnej komunikacji dużo usłyszycie o spełnianiu marzeń. Wierzymy, że dzięki naszej pracy nie tylko spełniamy własne marzenia, ale także pomagamy je spełniać wielu psim opiekunom, którzy chcą szczęśliwie żyć ze swoim pupilem!

Wymarzony pies to szkoła dla psów stworzona z myślą psich opiekunach, którzy chcą zyskać nowe umiejętności przydatne w codziennym życiu z psem, budować wzajemną relację opartą na zaufaniu i komunikacji oraz aktywnie spędzić czas ze swoim pupilem.

Poznaj naszych trenerów

BASIA NIEŚCIORUK szkolenia • konsultacje • spacery • blog
Basia jest absolwentką Psychologii Zwierząt w ICRAHB. W 2014 roku ukończyła kurs Dog Trainer w CEK ZUZIK, a w 2018 roku kurs instruktora Noseworku. Swoją wiedzę z zakresu behawioru i szkolenia psów poszerza na rozmaitych seminariach, kursach oraz konferencjach naukowych. Pracując w sklepie zoologicznym Pet Station, zdobyła wiedzę z dziedziny żywienia oraz pielęgnacji psów. Od 2016 roku pracuje jako petsitter, codziennie opiekuje się psiakami w Warszawie. Jest także członkiem Fundacji Ludzie dla Zwierząt ANIWEL.  Od 2018 roku prowadzi własną szkołę Wymarzony pies, w której prowadzi kursy Noseworku oraz szkolenia i szkolenia indywidualne.

WYMARZONY PIES dla Basi to dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z psimi opiekunami. Wymarzony pies to nie pies idealny, lecz taki z którym codziennie można spełniać marzenia, współpracować i budować wzajemną relację. To także Lexi, której pojawienie się było i jest spełnieniem marzeń.
MAGDA KWAŚNIEWSKA szkolenia

Magda jest absolwentką Zootechniki na SGGW w Warszawie. Od 2006 roku zdobywa wiedzę i umiejętności na kursach oraz seminariach dotyczących zachowania i szkolenia psów. Od 2014 roku związana jest z Rally-o jako zawodniczka oraz trener. Ze swoimi psami – Chewiem i Akim, zaliczyła PT1, championat rally, a obecnie szykuje się oficjalnego startu w Obedience. Od 2018 roku jest także instruktorem fitnessu dla psów – Fitpaws. Przeszła kurs pierwszej pomocy przedmedycznej dla zwierząt towarzyszących organizowany przez Fundację Aniwel. W naszej szkole prowadzi zajęcia Psiego przedszkola, Posłuszeństwa, Rally-o oraz Fitpaws.

WYMARZONY PIES to dla Magdy możliwość dzielenia się swoją pasją z innymi. To poznawanie wspaniałych psów i ich właścicieli oraz poszukiwanie i dopasowywanie metod do niezliczonych charakterów i osobowości. Wymarzony pies to stabilny i spokojny, a jednocześnie radosny oraz chętny do współpracy członek rodziny.


JULIA SKALSKA szkolenia • spacery • blog
Julia jest absolwentką Psychologii Zwierząt w ICRAHB. Ukończyła także kurs kynoedukatorski oraz kurs trenerskim w szkole Wojtków Szkolenia. Asystowała w trakcie szkoleń tropienia użytkowego, treningów noseworku oraz szkoleń z podstaw posłuszeństwa. Codziennie stara się pogłębiać swoją wiedzę na temat psiego umysłu oraz psich zachowań. Z Wymarzonym psem związana jest jako petsitter oraz trener. Prowadzi zajęcia Psiego przedszkola, Posłuszeństwa, indywidualny kurs Przywołania oraz kursy Aktywny pies i Aktywna psia głowa.

WYMARZONY PIES dla Julii to możliwość pracy z psami i ludźmi oraz dbanie o relacje na linni pies – człowiek, rozwijanie psiego umysłu oraz zarażenie ludzi pasja i wiedzą ma temat psów. Wymarzony pies to także jej kundelka Gaja, z którą wspólnie spełniają swoje marzenia o treningach Obedience.

Nasze szkolenia

W naszej pracy z psami i psimi opiekunami, szczególnie duży nacisk kładziemy na właściwą komunikację oraz zaspokojenie wszystkich psich potrzeb. Wierzymy, że dzięki wprowadzeniu w psie życie rozmaitych aktywności oraz treningu bazującego na pozytywnych metodach pracy, jesteśmy w stanie osiągnąć najlepsze efekty szkoleniowe. Szczęśliwy pies, to szczęśliwy opiekun.
Podczas naszych szkoleń dowiesz się, jak prawidłowo budować relacje ze swoim psem, jak odpowiednio motywować go do pracy oraz jak skutecznie się z nim komunikować. Wspólnie nauczycie się podstawowych umiejętności przydatnych podczas życia w mieście, a także poznacie tajniki rozmaitych psich sportów, które następnie będziecie mogli wpleść w swoje codzienne spacery oraz czas spędzony w domu.

 

Podczas naszych szkoleń dowiesz się, jak prawidłowo budować relacje ze swoim psem, jak odpowiednio motywować go do wspólnej pracy oraz jak skutecznie się z nim komunikować.

Terapia behawioralna

Współpracując z behawiorystami pomagamy w rozwiązywaniu problematycznych zachowań psów. Nasz program terapii behawioralnej łączy w sobie elementy szkolenia oraz pracy behawiorysty, aby psi opiekunowie jak najskuteczniej mogli wprowadzić proponowane przez nas metody w swoje codzienne życie z psem. W czasie naszych konsultacji szeroko patrzymy na życie psa i próbujemy znaleźć rzeczywiste podłoże problemów, które wpływają na komfort i jakość życia jego i jego opiekunów.

Opiekunowie psów otrzymują od nas szerokie wsparcie, aby pod okiem doświadczonych osób, móc wprowadzić zmiany oraz odpowiednie techniki szkoleniowe w życie swojego psa. Dzięki zaspokojeniu wszystkich psich potrzeb, zapewnieniu psu poczucia bezpieczeństwa i stabilności, a także zbudowaniu prawdziwego zaufania pomiędzy nim a jego opiekunem, jesteśmy w stanie osiągnąć najlepsze efekty.

Nasze konsultacje prowadzą

ANNA SZMIT konsultacje behawioralne • spacery
Ania jest absolwentką studiów podyplomowych „Pies w społeczeństwie – hodowla i zachowanie” na SGGW oraz dyplomowanym behawiorystą – zoopsychologiem EthoPlanet. Przeszła kurs pierwszej pomocy przedmedycznej dla zwierząt. Bierze udział w licznych seminariach i warsztatach dotyczących zachowania zwierząt, emocji i budowania relacji. Jako behawiorysta oraz petsitter pracuje ze zwierzętami z zaburzeniami behawioralnymi. Udziela się w schroniskach i fundacjach oraz promuje aktywne spędzanie czasu z psem, a ze swoim adoptowanym Nilsonem uprawia canicross i dogtrekking. Z Wymarzonym psem związana jest jako petsitter oraz behawiorysta.

WYMARZONY PIES to dla Ani możliwość obserwacji i pracy z różnymi psami oraz indywidualne podejście i dbanie o potrzeby każdego z nich. To zawieranie nowych psich przyjaźni. Wymarzony pies to najlepszy kompan w życiu codziennym i w podróżach.
EWA KALIŃSKA konsultacje behawioralne

Ewa jest trenerką psów i behawiorystką COAPE. Wierzy w psi wybór i decyzyjność, bo to one budują pewność siebie psa i pomagają wzmocnić relację z opiekunem. Fascynuje się możliwościami psiego nosa. Od 4 lat prowadzi treningi tropienia użytkowego, obecnie uczestniczy w kursie instruktorskim Nosework w Polskiej Lidze Nosework. Jest też licencjonowaną psią masażystką. Cały czas poszerza swoją wiedzę na temat pracy węchowej i behawioru psów uczestnicząc w licznych szkoleniach i wykładach. Ewa jest pasjonatką psów myśliwskich – obecnie dzieli życie z dwoma seterami szkockimi Berkiem i Fiką oraz springer spanielką Grandą, z którymi regularnie tropi oraz trenuje nosework.

WYMARZONY PIES to dla Ewy przekonanie, że każdy kochany i szanowany pies będzie właśnie tym wymarzonym kompanem dla swojego opiekuna.

Wymarzony pies to szkoła dla psów stworzona z myślą psich opiekunach, którzy chcą zyskać nowe umiejętności przydatne w codziennym życiu z psem, budować wzajemną relację opartą na zaufaniu i komunikacji oraz aktywnie spędzić czas ze swoim pupilem. Znajdziesz u nas kursy grupowe, zajęcia indywidualne oraz treningi psich sportów.

Opieka petsitterska

Jesteśmy także zespołem doświadczonych petsiterek, które pomagają psim opiekunom w codziennych spacerach z ich psami w Warszawie. W skład naszej ekipy wchodzą trenerzy, behawioryści, groomerzy oraz technicy weterynarii. Dzięki pracy w grupie jesteśmy w stanie zapewnić ciągłość spacerów, a także szerokie wsparcie z zakresu opieki i szkolenia psów. Nasze petsitterki przeszły kurs pierwszej pomocy przedweterynaryjnej dla zwierząt organizowany przez członkinie Fundacji ANIWEL.

Nasze spacery są pełne aktywności, eksploracji nowych terenów oraz zabaw węchowych i umysłowych. Wprowadzamy w nie również elementy szkolenia: od podstaw posłuszeństwa po rozwiązywanie problematycznych zachowań. Szczególną uwagę zwracamy na budowanie zaufania i poczucia bezpieczeństwa, pomiędzy psem a jego opiekunem. Komfort naszych podopiecznych jest dla nas najważniejszy, a każdemu psu staramy się zapewnić spacer na miarę jego potrzeb.

Oferujemy także pomoc w codziennych spacerach z psami na terenie Warszawy. Nasze spacery są pełne aktywności, eksploracji nowych terenów oraz zabaw węchowych i umysłowych. Wprowadzamy w nie również elementy szkolenia: od podstaw posłuszeństwa po rozwiązywanie problematycznych zachowań.

Poznaj nasze petsitterki

MALWINA STĘPKA spacery
Malwina psami interesuje się od najmłodszych lat. Nigdy jednak nie mogła mieć własnego pupila, dlatego zaczęła pomagać w opiece nad psami jako wolontariusz w różnych schroniskach. Z wykształcenia pielęgniarka, która interesuje się ratownictwem i w przyszłości marzy o dołączeniu do grupy poszukiwawczo-ratowniczej z własnym psiakiem. Przeszła kurs pierwszej pomocy przedmedycznej dla zwierząt towarzyszących organizowany przez Fundację Aniwel. Od ponad roku jako petsitter codziennie dba o potrzeby naszych podopiecznych.

WYMARZONY PIES to dla Malwiny możliwość pracy i spędzania czasu z psami oraz pogłębiania wiedzy na ich temat. To także poznawanie wspaniałych ludzi, którzy tak jak ona kochają psy. Jej wymarzony pies to czarny labrador z linii użytkowej – aktywny, radosny, chętnie uczący się nowych rzeczy i lubiący spędzać czas z człowiekiem. Towarzysz życia i przyjaciel.
KAROLINA TOKARCZYK spacery • blog
Karolina jest studentką Zootechniki na SGGW w Warszawie. Psy towarzyszyły jej całe życie i to właśnie one zmotywowały ją do pracy wśród zwierząt. Razem z adoptowaną suczką Kiwi, Karolina codziennie pogłębia swoją wiedzę na temat komunikacji oraz szkolenia psów, a także poznaje tajniki Dogfrisbee. Interesuje się także żywieniem psów oraz psiki akcesoriami i gadżetami, a swoją wiedzę w tym zakresie codziennie poszerza podczas pracy w sklepie zoologicznym Hubuform. Jako petsitter codziennie stara się być najlepszym przyjacielem oraz wsparciem dla naszych czworonożnych podopiecznych. 

WYMARZONY PIES dla Karoliny to zawieranie nowych przyjaźni, zarówno z ludźmi, jak i z psiakami! To także jej suczka Kiwi, z którą codziennie pracuje, aby była psem, o jakim każdy marzy!
ANITA MAKAREWICZ spacery • groomer • blog

Anita w 2014 roku ukończyła Technikum Weterynaryjne otrzymując tytuł technika weterynarii. Od 6 lat prowadzi dom tymczasowy oraz pomaga w adopcjach psów i kotów. Od 2015 roku jako groomer, codziennie rozwija swoje pasje i umiejętności, kładąc szczególny nacisk na pozytywne wprowadzanie psów i ich opiekunów w świat pielęgnacji. Miłośniczka terrierów typu bull oraz opiekunka dwóch bulterierek – Capri i Demisi. W Wymarzonym psie zajmuje się spacerami z psiakami oraz opieką w swoim domowym hoteliku.

WYMARZONY PIES to dla Anity możliwość poznawania fantastycznych psów oraz ich opiekunów, rozwijanie umiejętności komunikacji i pracy z czworonogami. Wymarzony pies to pies, który bezgranicznie ufa swojemu człowiekowi i wie, że to w nim ma oparcie.
PAULINA DUDA spacery
Paulina z wykształcenia jest pielęgniarką, jednak jej serce zawsze było blisko zwierząt, w końcu urodziła się 1 lipca, czyli w Dzień Psa. Od 2011 roku związana jest z Agility jako zawodnik, a także jako trener w Power Dogs Agility Team. Ze swoimi psami Scooby’m i Free startuje obecnie w najwyższej klasie wyszkolenia A3, a z Free także trenuje dogfrisbee. Ciagle doskonali swoje umiejętności z zakresu szkolenia psów. Obecnie jest w trakcie kursu trener psów w szkole Wojtków Szkolenia. Jako petsitter codziennie pomaga psim właścicielom w opiece nad ich czworonogami.

WYMARZONY PIES to dla Pauliny możliwości poznania różnych psich osobowości i tworzenia z nimi relacji opartych na zaufaniu. To także możliwość rozwoju poprzez obserwacje psich zachowań, problemów i wymianie doświadczeń w Wymarzonej ekipie.
NATALIA ĆWIKŁA spacery
Natalia jest technikiem weterynarii oraz studentką weterynarii na SGGW. Ukończyła kurs zoopsychologii w EthoPlanet, a jej zainteresowaniami są zagadnienia z zakresu masażu czy dietetyki zwierząt. Natalia jest wolontariuszką w schronisku w Korabiewicach, gdzie stara się urozmaicać czas psiakom czekającym na adopcje. W swoim domu opiekuje się dwoma szczerbatymi królikami oraz adoptowaną suczką Całką. W przyszłości chciałaby otworzyć gabinet rehabilitacji, w którym pomagałaby zwierzakom w powrocie do zdrowia fizycznego i psychicznego.

WYMARZONY PIES to dla Natalii poznawanie cudownych psów, które utwierdzają ją w przekonaniu, że jest we właściwym miejscu. To także możliwość przebywania z nimi na co dzień oraz obserwowania fascynujących zachowań i relacji.
KASIA IZBICKA spacery • fizjoterapia blog
Kasia jest studentką Stosowanej Psychologii Zwierząt na Uniwersytecie Warszawskim. W 2019 roku uzyskała tytuł zoofizjoterapeuty Studium Fizjoterapii Zwierząta. Od tego czasu wciąż dokształca się w tym kierunku.  W 2017 roku razem z swoją goldenką Ziną weszła świat treningów agility, które obecnie kontynuuje ze swoim psem rasy border collie Zenem. W przyszłości chciałaby otworzyć własny gabinet fizjoterapeutyczny dla psów. Z Wymarzonym psem związana jest jako petsitterka oraz fizjoterapeutka.

WYMARZONY PIES to dla Kasi możliwość spełniania się i rozwijania swoich umiejętności oraz możliwość na zdobywanie doświadczenia w pracy z różnymi psami. To także cudownie spędzony czas w gronie ludzi, dzielących tę samą pasję oraz ich niesamowitych psów.

Wymarzona szkoła

Wymarzony pies to miejsce stworzone z myślą o psach i ich opiekunach. Zależy nam, aby każdy kto staje się jego częścią – od naszych trenerów i petsitterów, przez kursantów i opiekunów naszych podopiecznych, aż po czytelników naszego bloga i obserwatorów naszych profili – miał możliwość zdobywania nowej wiedzy i umiejętności, a także rozwijania swojej pasji związanej z życiem z psem. Chcemy, aby psi opiekunowie szeroko patrzyli na potrzeby swoich psiaków, a także żeby ich życie było pełne wspólnie i aktywnie spędzonego czasu. Wierzymy, że dzięki wzajemnemu kontaktowi, nie tylko nasze psy mają cudowne życie, ale i my – ludzie – czerpiemy z tego masę korzyści.