Wymarzony Pies

O NAS

Cześć!
Nazywam się Basia Nieścioruk i wspólnie z Lexi, suczką rasy Parson Russell Terrier, tworzymy ekipę Wymarzonego psa.

Kilka słów o mnie

Psy towarzyszyły mi całe życie. W pewnym momencie opieka i praca z nimi stały się moją największą pasją, która następnie przerodziła się w sposób na życie. W 2014 roku uczestniczyłam w kursie Dog Trainer w Centrum Edukacji Kynologicznej ZUZIK. Wtedy też zaczęłam stawać się świadomym psim właścicielem i aspirującym szkoleniowcem. W 2016 ukończyłam roczne studium Psychologii Zwierząt w Interdyscyplinarnym Centrum Badań Zachowania się Ludzi i Zwierząt. Od tego czasu staram się pogłębiać swoją wiedzę z zakresu behawioru i szkolenia zwierząt na rozmaitych seminariach, kursach oraz konferencjach naukowych. Przez okres trzech miesięcy pracowałam w sklepie zoologicznym, gdzie miałam możliwość poszerzać swoją wiedzę odnośnie żywienia oraz pielęgnacji psów. Od dwóch lat pracuję jako petsitter, pomagając właścicielom w opiece oraz szkoleniu ich pupili. Jestem również członkiem Stowarzyszenia Ludzie dla Zwierząt ANIWEL.

Dlaczego Wymarzony pies?

Ta nazwa ma dla mnie podwójne znaczenie. Po pierwsze Lexi jest psem, o którym długo marzyłam i na którego długo czekałam. Jej pojawienie się w moim życiu było spełnieniem moich marzeń. Po drugie moim celem jest wychowanie psa, o jakim każdy marzy oraz dzielenie się moją wiedzą i doświadczeniem.

Czy Lexi jest wymarzonym psem?

Tak i nie. Jak każdy pies ma swoje problemy, co jednak nie zmienia faktu, że ciągle dążymy do doskonałości. Dla mnie jednak jest i zawsze będzie wymarzona.

Kto nam towarzyszly?

Oprócz Lexi, na blogu pojawiają się Timi (za tęczowym mostem), Poppy oraz Winnie, czyli kudłate bolończyki moich rodziców.

Instagram has returned invalid data.