Wymarzony Pies

O NAS

Cześć! Nazywam się Basia Nieścioruk i wspólnie z Lexi, suczką rasy Parson Russell Terrier, tworzymy ekipę Wymarzonego psa

Kilka słów o mnie

Psy towarzyszyły mi całe życie. W pewnym momencie opieka i praca z nimi stały się moją największą pasją, która następnie przerodziła się w sposób na życie. W 2014 roku ukończyłam kurs Dog Trainer w Centrum Edukacji Kynologicznej ZUZIK. Wtedy też stałam się świadomym psim właścicielem i aspirującym szkoleniowcem. W 2016 zyskałam tytuł psychologa zwierząt, dzięki ukończeniu studium Psychologii Zwierząt w Interdyscyplinarnym Centrum Badań Zachowania się Ludzi i Zwierząt. Swoją wiedzę z zakresu behawioru i szkolenia psów poszerzam na rozmaitych seminariach, kursach oraz konferencjach naukowych. Dzięki pracy  w sklepie zoologicznym, miałam możliwość zdobyć doświadczenie z dziedziny żywienia oraz pielęgnacji psów. Od ponad dwóch lat pracuję jako petsitter oraz trener, pomagając właścicielom w opiece oraz szkoleniu ich pupili. Jestem również członkiem Fundacji Ludzie dla Zwierząt ANIWEL.

Dlaczego Wymarzony pies?

Ta nazwa ma dla mnie podwójne znaczenie. Po pierwsze Lexi jest psem, o którym długo marzyłam i na którego długo czekałam. Jej pojawienie się w moim życiu było spełnieniem moich marzeń. Po drugie moim celem jest wychowanie psa, o jakim każdy marzy oraz dzielenie się moją wiedzą i doświadczeniem.

Czy Lexi jest wymarzonym psem?

Tak i nie. Jak każdy pies ma swoje problemy, co jednak nie zmienia faktu, że ciągle dążymy do doskonałości. Dla mnie jednak jest i zawsze będzie moim wymarzonym psem.

Ps. Za piękne zdjęcia dziękuję cudownej Monice Kruszewskiej z FOTOpstryk!

Instagram has returned invalid data.