Wymarzony Pies

Szukasz sposoby na aktywne spędzenie czasu ze swoim pupilem? Chcesz zacząć trenować sporty kynologiczne, ale nie wiesz od czego zacząć? A może pragniesz doskonalić umiejętności swoje i swojego pupila z zakresu posłuszeństwa?

Serdecznie zapraszamy na nasz kurs posłuszeństwa sportowego Rally-O

Rally-O to sport kynologiczny, którego założeniem jest budowanie pozytywnej relacji pomiędzy psem a opiekunem. W odróżnieniu od tradycyjnego Obedience, Rally-O nie wymaga absolutnej perfekcji i skupia się przede wszystkim na dobrej zabawie. To również świetny sposób na aktywne spędzenie czasu ze swoim pupilem, przy jednoczesnym doskonaleniu jego umiejętności. Zadaniem przewodnika i psa jest przejście toru składającego się ze stacji-ćwiczeń z zakresu posłuszeństwa, takich jak np. siadanie, leżenie czy zostawanie w miejscu.

Kurs składa się z 9 spotkań, podczas których uczestnicy poznają podstawy posłuszeństwa sportowego. Celem kursu jest przygotowanie uczestników do startu w zawodach w Klasie 1 bądź w Klasie Puppy (szczenięta od 6 do 12 miesiąca życia). 

Zajęcia prowadzi Magdalena Kwaśniewska, aktywna zawodniczka oraz instruktor Rally-Obedience. Od roku 2006 Magda zdobywa wiedzę i umiejętności na kursach i seminariach dotyczących zachowania i szkolenia psów. Jest absolwentką Hodowli Małych Zwierząt Użytkowych i Amatorskich na Wydziale Nauk o Zwierzętach SGGW w Warszawie. Z Rally-O związana jest od 2014 roku. Ze swoim psem Akim ukończyła Championat Rally-O, PT 1 i obecnie przygotowuje się do oficjalnego debiutu w Obedience. Z psem Chewbaccą startuje w klasie drugiej Rally-O. Pełni również funkcję asystenta sędziego podczas zawodów.

Na zajęcia zapraszamy opiekunów z psami, którzy mają opanowane elementy podstaw posłuszeństwa, takie jak – pozycje siad i leżeć, zostawanie w miejscu oraz chodzenie przy nodze. Psiaki bez tych umiejętności, zapraszamy najpierw na zajęcia z podstaw posłuszeństwa.

ZAJĘCIA DLA ZESPOŁÓW POCZĄTKUJĄCYCH:

      Cena zajęć grupowych: 500zł / 9 spotkań

Zajęcia odbywają się w małych grupach po 2-3 psy.

      WARSZAWA,  ul. Św.Wincentego 92 – 27 STYCZNIA (zajęcia w niedziele) o godzinie 14.00

      LEGIONOWO, ul. Krucza 9 – 30 STYCZNIA (zajęcia środy) o godzinie 19.00

Czas trwania zajęć: 50 minut

ZAJĘCIA DLA ZESPOŁÓW ZAAWANSOWANYCH:

Osoby znające podstawy rally-o, zapraszamy do udziału w naszych treningach dla zaawansowanych. Poziom zajęć dopasowywany jest do każdego uczestnika.

      Cztery treningi : 200zł

      Pojedynczy trening: 60zł

Zajęcia odbywają się w małych grupach po 3-4 psy.

      Zajęcia indywidualne: 90zł / 1 spotkanie, 320zł / 4 spotkania

Lokalizacja – WARSZAWA, ul. Św.Wincentego 92 lub LEGIONOWO, ul. Krucza 9

Czas trwania zajęć: 50 minut

Zapisy na kurs odbywają się poprzez formularz kontaktowy. Zapraszamy również do zapoznania się z naszym Regulaminem.

Daj nam znać, co o tym myślisz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Instagram has returned invalid data.