Wymarzony Pies
KONKURSY

Konkurs – POCZTÓWKA Z WAKACJI

Wakacje niestety już dawno za nami, na dworze jest coraz chłodniej, dni są coraz krótsze, a chodniki powoli zapełniają się żółtymi liśćmi. W długie jesienne wieczoru miło jest wrócić wspomnieniami do ciepłych letnich dni. Jesteśmy bardzo ciekawi jak Wy spędziliśmy wakacje razem ze swoimi czworonogami i z tej okazji wspólnie ze sklepem Psia Matka oraz Pieskarnią przygotowaliśmy dla Was KONKURS.

Chcemy abyście stworzyli jedyną w swoim rodzaju POCZTÓWKĘ Z WAKACJI. Na takiej pocztówce znaleźć ma się wakacyjne zdjęcie Waszego pupila. Jednak pocztówka to nie tylko ładny obrazek, dlatego chcemy też, żebyście do każdego zdjęcia dołączyli krótkie pozdrowienia z miejsca które odwiedzaliście. Pozdrowienia mają być adresowane do Lexi i Noasia, a podpisać pod nimi ma się nie kto inny jak Wasz pies. 

Taką wirtualną pocztówkę wyślijcie do nas mailem (na adres wymarzonypies@gmail.com), a my TRZY najciekawsze z nich nagrodzimy wspaniałymi nagrodami – niespodziankami od sklepu Psia Matka oraz pysznymi psimi ciastkami od Pieskarni ! Jakie to będą nagrody dowiecie się już wkrótce!
   
    Regulamin konkursu:
 1. Organizatorem konkursu jest Wymarzony pies oraz Psia Matka.
 2. Sponsorami konkursu są Psia Matka i Pieskarnia.
 3. Konkurs trwa od 26.09.2015 do 10.10.2015.
 4. Tematem konkursu jest „Pocztówka z wakacji”.
 5. Zdjęcia konkursowe należy wysłać na adres mailowy wymarzonypies@gmail.com (w temacie wpisując: konkurs) lub w prywatnej wiadomości na facebook’u na profilu Wymarzonego psa.
 6. Każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zdjęcie (może to być również kolaż składający się z dwóch zdjęć, na zdjęciu mogą znaleźć się również napisy, jednak muszą one być czytelne).
 7. Do zdjęcia należy dołączyć krótkie pozdrowienia oraz imię psa lub psów ze zdjęcia (mogą one zostać wkomponowane w zdjęcie).
 8. Osoba zgłaszająca swoje uczestnictwo w konkursie oświadcza, że jest autorem zgłoszonego zdjęcia, właścicielem znajdującego się na nim psa oraz że wyraża zgodę na publikację zdjęcia przez Wymarzonego psa i akceptuje niniejszy regulamin.
 9. Autorzy trzech najciekawszych prac otrzymają nagordy niespodzianki od sklepu Psia Matka oraz psie ciastka od Pieskarni. 
 10. Zwycięzców konkursu wybiorą przedstawiciele Wymarzonego psa, Psiej Matki oraz Pieskarni. 
 11. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 12.10.2015. 
Pamiętajcie – nie liczy się dla nas jakoś zdjęcia ani liczba lajków pod spodem! Stawiamy na kreatywność i oryginalność.

Będzie nam również miło, jeśli odwiedzicie i polubicie profile Wymarzone psa, Psiej Matki oraz Pieskarni na facebook’u. 

Do dzieła !

Daj nam znać, co o tym myślisz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WSPÓŁPRACUJEMY Z

 • Mały sneak peek sesji zdjęciowej w naszej szkole od @km_dogphotos ! 📸🐾 Czy te oczy mogą kłamać? 👀 Mały Pies, 💞 bo tak właśnie nazywa się panna ze zdjęcia, okazała się być nie tylko wprawioną modelką (w końcu pozuje również dla Fundacji @serce_dla_zwierzat ❤️🐾), ale także brainworkowym wymiataczem! 🐶🧠💪🏻 A najbliższe szkolenie z brainworku już 4 grudnia! 🐶💡To idealny sposób na spędzenie zimowych wieczorów z psem! Szczegóły ➡️ wymarzonypies.pl/brainwork
@matkapsiolka @piesmojamiloscia 
Fot. Karolina Mazur #fotografiapsów #psimodeling #szkoleniepsow #brainwork #sesjazpsem #piesmodel #treningzpsem
 • 📸 #instawtorek 
Bo najbardziej magiczne chwile, to te spędzone razem 🐶✨ #magicmoments #magicznechwile #zawszezpsem #psiaprzyjaźń #przyjacielpies #życiezpsem #wymarzonypies #kobiecafotoszkoła #dziewczynykfs
 • Praca z psem to przede wszystkim budowanie wzajemnej relacji. 🐶💞 Bez dobrego kontaktu nie osiągniemy żadnych efektów szkoleniowych, bo to właśnie zaufanie i chęć wspólnego spędzania czasu, dają najlepsze podstawy do rozwijania psich umiejętności. 🐾💪🏻 Na zdjęciu Szogun wpatrzony w swoją opiekunkę podczas naszego treningu Rally-o! 🐕🏅#treningzpsem #rallyo #rallyobedience #szkoleniepsow #posłuszeństwo #zawszezpsem #pracazpsem #owczarekniemiecki
 • 🎅🏻🎁 W niedzielę 1 grudnia, zapraszamy Was do @milobistro na wyjątkowe PSIE MIKOŁAJKI! 🎄🐕
Kochasz zwierzęta? Chcesz pomóc bezdomnym psom? Zastanawiasz się nad adopcją i chcesz dowiedzieć się na ten temat więcej? A może szukasz drobnego prezentu na mikołajki? W tę niedzielę na pewno znajdziesz w Miło coś dla siebie. W programie: 🎁🐻 Kiermasz charytatywny Fridy i Fisi - Psie gadżety, książki, gry, pluszowe croissanty: kupując coś dla siebie lub swojego zwierzaka, wesprzesz bezdomnego psiaka! Cały dochód ze sprzedaży przekazany zostanie na akcję ratowania psów z fatalnych warunków schroniskowych w Radysach. ❤️🐕 Wykład o wyzwaniach adopcji psów - Spotkanie poprowadzą trenerki z “Wymarzonego psa” – ochockiej szkoły dla psów. Czemu warto adoptować, na co zwracać uwagę, jak wybrać psa, jak radzić sobie w pierwszych dniach po adopcji? 🎄📷 Świąteczna fotobudka - Pamiątkowe zdjęcia za dyszkę – ty jako renifer, Twój pudel jako św. Mikołaj, razem pod jemiołą. Błysk flesza i zdjęcie wyląduje na twojej skrzynce mailowej. Dochód z fotobudki również przekazany zostanie na bezdomne psy. 🎾👉 Zbiórka darów dla schroniska - Przez cały dzień przyjmować będziemy wszelkie koce, ręczniki, kołdry, ubranka i akcesoria dla psów, karma dobrej jakości, obroże przeciwpchelne.

Do zobaczenia! 👋🏻
 • Pogoda nie zachęca do aktywności? 🍁💦 Jakie macie plany na nadchodzący długi weekend? 🐾🗓 Zalegacie na kanapie 😴 czy wybieracie się na jakąś wędrówkę? 🐕 A może by tak połączyć jedno z drugim i w ramach spaceru odwiedzić psiolubną kawiarnie? ☕️🐶🦴 Piękne zdjęcie Lexi 📸 w kawiarni @echmechkawiarnia 🌱 (polecamy!) i w stylizacji od @haueverpl 🎀 zrobiła @wiktoriakurekphoto ❤️ #psiolubnemiejscowki #hauever #echmechkawiarnia #wiktoriakurek #dlugiweekend #jesień #kawiarnia #zawszezpsem
 • Zdjęcie w dyniach musi być 🎃🎃🎃 #dynie #dynia #dyniowelove #jesień #halloween #spacerzpsem #zawszezpsem #panidynia
 • #instawtorek 📸 W jesienne poranki, nawet psom nie chce się wstawać z łóżka! 🍁💦 Dziś instawtorkowym tematem u @kobiecafotoszkola jest obróbka. Sądziłam, że tego pochmurne ciemnego zdjęcia nie uda się już uratować. Tak samo kiedy patrząc na pogodę za okno, myślę, że ze spaceru nic dziś nie będzie. I wtedy pakuje Lexi do auta, biorę cynamon #nosework albo ulubione piłki i jadę walczyć o dobry psi humor! 🐶🤩 A Wy jakie macie sposoby ja udane pochmurne jesienne spacery? 🐕🍂 #instawtorek #kobiecafotoszkoła #dziewczynykfs #spacerzpsem #fotografiapsów #wymarzonypies #dzieńlenia #obróbkoweczarymary
 • Piękne jesienne zdjęcia naszych spacerowych podopiecznych 🐕🍁☀️ #jesień #jesieńwmieście #pieswwarszawie #spacerzpsem #opiekanadpsem #petsitterwarszawa #petsitter