Konsultacja wstępna – najważniejsze informacje

1. Naszą współpracę rozpoczynamy od konsultacji wstępnej w formie online, której celem jest określenie Twoich oczekiwań wobec zajęć oraz wstępnego planu szkolenia. W trakcie spotkania masz także okazję poznać nas oraz nasze metody pracy. Wspólnie decydujemy jaka forma szkolenia będzie odpowiednia dla Ciebie i Twojego psa. Dzięki temu nie ryzykujesz dużo umawiając się na spotkanie z nami, nie ponosisz od razu kosztów pełnego kursu i możesz od razu trafić na odpowiednią ścieżkę szkoleniową.

2. Konsultacja wstępna trwa 30 minut. 

3. Koszt konsultacji wstępnej to 50zł – jeśli po wstępnym spotkaniu zdecydujecie się na udział w pełnym kursie, kwota ta odejmowana jest od jego ceny – w ten sposób wstępne spotkanie nie jest dla Ciebie dodatkowym kosztem, a zyskujesz pół godziny czasu z naszą trenerką.

Jeśli po wstępnej konsultacji zdecydujesz się na inne szkolenie indywidualne lub grupowe, koszt konsultacji wstępnej nie jest od niego odejmowany – jednak unikasz w ten sposób kosztów pełnej konsultacji, które poniosłabyś/poniósłbyś bez konsultacji wstępnej.

4. Konsultacja wstępna odbywa się poprzez platformę ClickMeeting, z której możesz skorzystać zarówno z komputera jak i z telefonu, wymagany jest dostęp do kamery oraz mikrofonu, polecamy również sprawdzić wcześniej jakość połączenia internetowego.