Najczęściej zadawane pytania
Najczęściej zadawane pytania
Bardzo prosimy o zabranie ze sobą na zajęcia:
- dużą ilości przysmaków dla psa – najlepiej drobne miękkie przysmaki lub większe, które łatwo podzielić,
- saszetkę lub nerkę na przysmaki – tak, żeby wygodnie było po nie sięgać,
- dwie zabawki – najlepiej dwie takie same zabawki, np dwa szarpaki, a jeśli pies najbardziej lubi piłki, najlepiej żeby były to dwie piłki na sznurku – będzie także możliwe kupienia odpowiednich zabawek w trakcie zajęć,
- szelki dla psa lub klasyczną obrożę,
- klasyczną smycz (nieautomatyczną) – polecamy smycze o długości około 3 metrów,
- wodę dla pupila,
- książeczkę zdrowia psa z aktualnymi szczepieniami.
Suczka w trakcie cieczki nie może wziąć udziału w zajęciach odbywających się w sali szkoleniowej. Jeśli w trakcie szkolenia suczce zacznie się cieczka, poinformuj nas o tym, a my zaproponujemy inny termin zajęć.
W szkoleniach grupowych może wziąć udział kilka psów z jednego domu, jednak każdy musi być z własnym opiekunem. Wszystkie ceny szkoleń oraz treningów grupowych podane na naszej stronie dotyczą udziału tylko jednego psa w zajęciach.
W szkoleniu indywidualnym może wziąć udział kilka psów z jednym opiekunem lub dwa psy z dwoma różnymi opiekunami. W innym przypadku cenę zajęć ustalamy tak, jak cenę zajęć grupowych. Napisz do nas, jeśli chcesz zorganizować takie zajęcia – KONTAKT.
Poinformuj nas w jakim wieku jest szczeniak, ile odbył szczepień oraz jaki jest stan jego zdrowia i wtedy wspólnie podejmujemy decyzję, kiedy szczeniak może wziąć udział w szkoleniu – KONTAKT.
Nigdy nie jest na to za wcześnie! Wychowanie szczeniaka zaczyna się od jego pierwszych dni w nowym domu. Opiekunów szczeniąt zapraszamy na zajęcia Psiego przedszkola oraz konsultacje indywidualne Wymarzone szczenię.
Oczywiście, w szkoleniu mogą wziąć psiaki w każdym wieku, wszelkiej maści i wielkości, rasowe i kundelki, chudeły i grubeły, a także pieski niepełnosprawne – zawsze przed zajęciami poinformuj nas o stanie zdrowia swojego psa.
W trakcie kursów grupowych uczestnicy mogą odrobić 1 zajęcia w innym terminie po poinformowaniu nas o nieobecności do godziny 18.00 dnia poprzedzającego spotkanie. W przypadku szkoleń lub konsultacji indywidualnych istnieje możliwość zmiany terminu zajęć po poinformowaniu nas o takiej konieczności do godziny 18.00 dnia poprzedzającego umówiony termin. Wszystkie nieobecności odrabiane są na koniec kursu w ciągu kolejnego tygodnia po planowanym zakończeniu szkolenia (tego samego dnia tygodnia i o tej samej godzinie w jakich odbywały się wcześniejsze zajęcia).
Nieobecność można zgłosić trenerowi w czasie poprzednich zajęć lub korzystając z jeden dróg kontaktu z naszą szkołą – KONTAKT.
Jeśli masz wątpliwości, które szkolenie będzie najlepsze dla Ciebie o Twojego psa, daj nam znać – chętnie pomożemy wybrać Ci odpowiedni kurs – KONTAKT.
Jak najbardziej tak. Dzieci są mile widziane na naszych zajęciach i zachęcamy, aby także angażować je w szkolenie psiaka. Prosimy jednak, aby przy dzieciach do 8 roku życia, w zajęciach uczestniczył także drugi dorosły opiekun.
Oczywiście, jednak w czasie zajęć z dzieckiem musi przebywać osoba pełnoletnia, a w przypadku dzieci do 8 roku życia, prosimy o obecność dwóch osób dorosłych.
Jak najbardziej zachęcamy, aby w konsultacjach i szkoleniach brały udział wszystkie osoby, które na codzień opiekują się psem.
Przed konsultacją wymagane jest wykonanie podstawowych badań psa zaleconych przez behawiorystę, aby wykluczyć ewentualne podłoże zdrowotne problemów.
Jeśli jest to możliwe, należy także przygotować nagrania, na których widać problematyczne zachowania psa. Będą one bardzo pomocne w czasie spotkania.
Dużą ilość przysmaków dla psa (najlepiej drobne i miękkie przysmaki), saszetkę na przysmaki, szelki lub obrożę, klasyczną smycz (nie automatyczną) oraz dwie takie same zabawki (dwa szarpaki lub dwie piłki na sznurkach).