WYMARZONY PIES TO MIEJSCE, W KTÓRYM SPEŁNIAMY PSIE MARZENIA

Wymarzony pies – opieka i szkolenie psów

Wierzymy, że dzięki wspólnej aktywności i zaspokojeniu psich potrzeb, Twój pies może stać się Twoim wymarzonym psem, a Ty jego wymarzonym opiekunem!

Stawiamy na budowanie relacji i uczymy jak osiągnąć harmonię i równowagę w codziennym życiu z psem.

Jesteśmy Twoją wymarzoną psią szkołą.

Poznaj naszą ekipę!

 

Chcesz aktywnie spędzać czas ze swoim czworonożnym pupilem, nawiązać z nim niezbywalną więź i pomóc mu nabyć różne umiejętności? Jeśli tak, to na pewno przypadną ci do gustu organizowane przez nas szkolenia oraz kursy dla psów. Nasza szkoła znajduje się w Warszawie oraz posiada swój odział w Legionowie – serdecznie zapraszamy do odwiedzin i przekonania się na własne oczy, w jaki sposób działamy.

Nie tylko zajęcia stacjonarne

Dla tych, którym do mazowieckiego nie po drodze, przygotowaliśmy zajęcia i konsultacje online, w trakcie których uczymy właściwej komunikacji oraz przekazujemy sposoby na zaspokajanie potrzeb zwierzaka. Prowadzimy również bloga zawierającego poradniki dla właścicieli najlepszych przyjaciół człowieka, na którym można znaleźć wiele przydatnych informacji

Efektywne kursy i szkolenia dla psów? Zapewnia je nasza szkoła w Legionowie oraz Warszawie – przekonaj się sam i zapisz swojego pupila do jednej z tych placówek lub skorzystaj z opcji, jaką stanowią zajęcia oraz konsultacje z poradami online. Pamiętaj też, by regularnie czytać nasz blog dla właścicieli!

WSPÓŁPRACUJEMY Z

Zobacz także: